Gadu vecās meitenītes nāve Ķekavas pusē: vietējie atklāti stāsta par bērna māti

tautaruna.lv 17.okt
 
Ekrānšāviņš
Naktī uz piektdienu Ķekavas pusē gāja bojā gadu veca meitenīte, kamēr viņas māte atradās turpat netālu. Ģimenes kaimiņi ir pārliecināti, ka noticis traģisks negadījums, jo vecāki bija mīloši un rūpīgi, taču policija izmeklēšanas gaitā noskaidrojusi faktus, kas liecina par pretējo, vēsta raidījums "Degpunktā".

“Viņa bija mīloša mamma, kura braukāja ar savu bērniņu uz pulciņiem. Gāja uz spēļu laukumu tepat Rāmavā, draudzējās ar bērniem, visa viņu dzīve fantastiski sakārtota, bērniņš laimīgs, viss tur ir kārtībā,” raidījumam stāsta ģimenes paziņa.

Mamma Laura agrāk strādāja par pasniedzēju galda tenisā. Kopš piedzima meita, sieviete devās bērna kopšanas atvaļinājumā. Ceturtdien no rīta abas iekāpa ģimenes automašīnā ”Kia Ceed” un pazuda uz vairākām stundām. Tuvinieki satraukušies zvanīja policijai.Informācija liecināja, ka sieviete ar bērnu pazudusi ap plkst.10.00. Tika mobilizēti policijas spēki, lai meklētu pazudušo sievieti ar bērnu. Tika iegūta informācija par sievietes iespējamām atrašanās vietām, viņas paradumiem. Pārmeklējot apkārtni, tika atrasta sievietes automašīna.

Likumsargi steidzās pie spēkrata. Tajā sēdēja Laura viena pati. Inspektori pamanīja, ka sieviete ir stiprā apreibinošo vielu ietekmē un izsauca mediķus, kas viņu nogādāja slimnīcā. Meitas atrašanās vieta nebija zināma.

Tika turpināta bērna meklēšana. Aptuveni 50 metrus tālāk, Daugavā, piekrastē tika atrasts bērna līķis.

Policija uzsāka izmeklēšanu un cilvēku pratināšanu, lai noskaidrotu, kādos apstākļos noslīka bērns un ko tajā brīdī darīja māte. Tikmēr Rāmavas ciema iedzīvotāji bija pārliecināti, ka noticis negadījums.

“Neviens nevienu nav apzināti gājis un slepkavojis. Šobrīd tā ir ļoti liela traģēdija visai ģimenei un visiem cilvēkiem. Lauriņai tas ir pirmais bērniņš… Viņa noteikti nav nekāda slepkava. Varbūt viņa iekrita ūdenī kaut kādā dziļumā. Varbūt Laura mēģināja viņu glābt, bet neveiksmīgi, un varbūt tajā brīdī iestājās šoks,” saka paziņa.

Arī sirmā kundze no kaimiņu mājas pieļauj iespēju, ka Laura bija pārgurusi un varbūt uz mirkli izlaida meitiņu no redzesloka.

Savukārt kundze, kas dzīvo pie Daugavas krasta, netālu no Lauras iemīļotas pastaigu vietas, uzskata, ka nelaimes gadījums tas nevarēja būt. Pretēji daudzu ciema iedzīvotāju pārliecībai policijai piektdienas gaitā izdevās uzzināt detaļas, kas liecina, ka meitenītes nāve nav nejaušība.

Kā iepriekš vēstīts, Valsts policija aizturējusi un lūgs tiesai apcietināt māti par gadu vecās meitas slepkavību Ķekavā.

Policijā sākts kriminālprocess par slepkavību pastiprinošos apstākļos pēc Krimināllikuma panta par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Likums par šādu noziegumu paredz sodu ar mūža ieslodzījumu vai brīvības atņemšanu no desmit līdz 20 gadiem.

17. oktobrī, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa - apcietinājums piemērošanu minētajai sievietei.

Policija turpina izmeklēšanu un skaidro detalizētākus notikušā apstākļus.

Policijā arī apliecināja, ka likumsargi lūgs ekspertiem veikt sievietei tiesu psihiatrisko un psiholoģisko ekspertīzi.

Komentē 3

 
Anonīms
 

"Viņa bija mīloša mamma, kura braukāja ar savu bērniņu uz pulciņiem". Uz kādiem pulciņiem - bērnam viens gadiņš?!

17.oktobris Atbildēt

Dažādi attīstošu nodarbību centri bērnam kopā ar mammu ir pat veļ jaunākiem bērniņiem. To var saukt arī par "pulciņu".

20.oktobris Atbildēt

pazuda uz vairākām stundām. Tuvinieki satraukušies zvanīja policijai....

kaut kas te nav kārtībā-pazūd uz pāris STUNDĀM- (nevis nedēļām vai dienām) un tuvinieki zvana policijai- te kaut kas ir noklusēts

22.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:42

Jaunākās diskusijas