Policistiem uz Siguldas šosejas nākas dzīties pakaļ Indijas pilsonim

tautaruna.lv 7.okt
 
Aivars Ķesteris/F64
Kāds ārvalstu visis reibuma stāvoklī centās atstūrēt no “Sēnītes” līdz Rīgai un viņu izdevies apturēt tikai pēc līdzcilvēku iesaistīšanās pakaļdzīšanās operācijā, vēsta raidījums “Degpunktā”.

“Saņemta informācija par faktu, ka pa autoceļu A2 no Siguldas puses virzienā uz Rīgu dodas transportlīdzeklis “Mazda”, kuras vadītājs vada tramsportlīdzekli nepārliecinoši un, iespējams, vadītājs ir reibumā,” pastāstīja Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks Māris Jurēvičs.

Lai panāktu aizdomīgo auto, vīriem nācies krietni vien pasteigties, taču auto izdevies panākt vēl pirms tas iebraucis galvaspilsētā.

Taču, par lielu pārsteigumu inspektoriem - zilās bākugunis atpakaļskata spogulī un sirēnas nekādi nav ietekmējušas šoferi un viņš mierīgi turpinājis savu ceļu līdz negaidīti situācijā iesaistījies kāds garāmbraucējs, kurš ar savu busu nobloķēja dzērājšoferim ceļu.

“Transportlīdzekļa vadītājs bija Indijas pilsonis, kurš policijas darbiniekiem varēja uzrādīt tikai uzturēšanās atļauju. Sarunas gaitā policijas darbinieki sajuta alkoholam līdzīgu smaku transportlīdzekļa vadītāja izelpā, līdz ar to pieņemts lēmums uz notikuma vietu izsaukt ceļu policiju,” paskaidroja Reģionālās pašvaldības policijas Inčukalna nodaļas priekšnieks.

Ceļu policistu pasniegtais alkometrs “Mazda” stūrētāja izelpā uzrādījies nedaudz vairāk nekā divas promiles alkohola.

Turklāt, likuma sargiem ir radušās pamatotas aizdomas, ka vīrieša pasniegtā, it kā Indijā izdotā autovadītāja apliecība, ir viltota. Līdz ar to, papildus nepatikšanām, kas saistītas ar auto vadīšanu reibumā, pret šoferi ir ierosināta krimināllieta uz aizdomu pamata par viltotu dokumentu izmantošanu. Patlaban izmeklēšana turpinās.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 
una

investors

7.oktobris Atbildēt

Indieti - go home!

7.oktobris Atbildēt

Visu cieņu garāmbraucējam kurš palīdzēja policistiem šo draņķi aizturēt!

7.oktobris Atbildēt

Černa žopie pidarasi!!Pilna rīga ar tādiem mēsliem!!Nedod velns ka sāks mūsu sievietes aiztikt,viss psc!!Līķi būs!!

7.oktobris Atbildēt

Gan jau students. Tad nu būtu labi, ja tiktu uzrakstīts, kurā bordelī, respektīvi, kurā universitātē šis studē - lai zina, kurš rektors šoreiz dvēseli pārdevis. Diemžēl Latvijā augstskolas masveidā uzņem apšaubāmas reputācijas ārzemniekus, bet pašas ne par ko neatbild...

7.oktobris Atbildēt

Apprecēs Lindu un kļūs par latvieti

7.oktobris Atbildēt

Labi, ka šis nepaspēja tikt līdz Indijas robežai,

8.oktobris Atbildēt

Retā reize,kad menti kautko sakarīgu ir paveikuši- šitos arī skaidrā nedrīkst pie stūres laist

8.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:09

Jaunākās diskusijas