Tele2 brīdina par aizdomīgiem zvanītājiem

Lelde Veinberga 28.sep
 
Tele2
Telesakaru uzņēmums Tele2 brīdina neatzvanīt ārvalstu telefona numuriem, kuri uzpīkstina un cer, ka tiem tiks atzvanīts.
"Ir aktivizējušies krāpnieki, kas zvana no Alžīrijas (+213). Tie uzpīkstina un gaida, kad atzvanīs, līdz ar to tiek izkrāptās lielas naudas summas.
Krāpnieki cer uz cilvēku neuzmanību un laipnību - ja tiek atzvanīts uz svešo numuru, tad krāpnieks ir ieguvējs. Neatzvanīt uz nepazīstamiem ārzemju numuriem pašlaik ir vienīgais efektīvais cīņas veids ar šo krāpniecību, ko iesaka eksperti visā pasaulē.
Esi uzmanīgs, neatzvani uz svešiem ārzemju numuriem, ja zini, ka neviens radinieks vai paziņa neatrodas ārzemēs!
Ja rodas šaubas par zvanītāju, iesakām nosūtīt SMS uz numuru, no kura zvanīts, pajautājot, kas zvana. Vēl ir iespēja numuru pārbaudīt Google, jo parasti no šādiem numuriem cieš daudzi cilvēki un par tiem jau var būt atrodama informācija internetā un sociālajos tīklos. Ja ir aizdomas par šādiem krāpniecības mēģinājumiem, mēs aicinām klientus nekavējoties mūs informēt, jo tad mēs varam bloķēt izejošos zvanus uz krāpniecisko numuru diapazonu," aicina Tele2.
Jau iepriekš esam ziņojuši, ka Latvijas iedzīvotāji bieži saņem zvanus no nezināmiem ārvalstu numuriem. Zvanītājs uzpīkstina un gaida, kad tam pārzvanīs un tajā brīdī pie rēķina tiek pieskaitīta summa, kas var pārsniegt vairākus desmitus eiro.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Mna šon tādā veidā 2 reizes ar stundas atstarpi zvanīja no Mauritānijas +222 48898230 - gaidīja , ka atzvanīšu. Nobloķēju šo numuru

29.septembris Atbildēt

Man pienāca aizdomīgs zvans +53743456671(Kuba!?).

2.oktobris Atbildēt

Bet varbūt Jums gribēja atdoties kada seksīga kubiete ? Un Jūs palaidāt garām savu dzīves laimi ?

13.oktobris Atbildēt

Tele 2 ir cūku operators. Tas piemēro numura maksu par priekšapmaksas kartēm 5 centi dienā, arī tad, kad kartes termiņš iztecējis un to vispār nelieto. Informācija par šo maksājumu nekur nav atrodama - ne tajā geju bukletā "'Papildini karti", ne internetā. Kratos no viņiem projām.

3.oktobris Atbildēt

Labs operators ir BITE . Esmu tās klients ilgus gadus un esmu ļoti apmierināts ar BITI . Sirsnīgi iesaku BIti .

13.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas