Šausmas Durbes pils parkā: mirusi jauna sieviete

tautaruna.lv 28.sep
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Gleznainajā Durbes pils apkaimē noticis šausminošs noziegums, kas Tukuma iedzīvotājiem tagad liek no skaistā parka izvairīties. Starp krūmiem nodurta kāda 23 gadus veca sieviete un atstāta guļam bez dzīvības pazīmēm. Nav zināms, vai vainīgais aizturēts, un tukumnieki ir uztraukušies, ka pa ielām varbūt joprojām klejo slepkava, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Tukuma teritorijā kopš 17. gadsimta slejas Durbes muižas kungu māja jeb - Durbes pils. Pa tās ainavisko parku ik dienu pastaigājas cilvēki un bauda skaistos skatus, taču tagad mežiņš apkārtnes iedzīvotājiem uzdzen šermuļus. Ceturtdien starp kokiem tika atrastas jaunas sievietes mirstīgās atliekas

Vietējie iemītnieki jau iepriekš bija ievērojuši 23 gadus vecās sievietes ģīmetni plakātos autobusu pieturās un veikala skatlogos. Viņas ģimene un mīļotais puisis tos izvietoja pilsētvidē trešdienas vakarā, jo Viktorija bija pazudusi bez vēsts.

Zvans, kas vēstīja par Viktorijas atrašanās vietu, tik saņemts ceturtdien, ap vienpadsmitiem dienā. Kāpēc jaunā sieviete atradās parkā un kāpēc varmāka atņēma viņai dzīvību, šobrīd cenšas noskaidrot policija.

Viktorija strādāja aptiekā un nevienam neradās aizdomas, ka kāds jaunajai sievietei vēlētu ļaunu, taču klīst oficiāli neapstiprinātas runas, ka liktenīgajā dienā viņa atradās kopā ar kādu vīrieti, kas dzīvo pāris kilometrus no viņas.

Sākotnējā informācija liecina, ka meitene tika nodurta ar auksto ieroci, bet slepkavības apstākļi ir neskaidri. Policisti pagaidām neatklāj, vai kriminālprocesā patiešām ir aizdomās turamie un vai kāds no tiem jau izolēts no sabiedrības.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Jptvjmķ... :(((

28.septembris Atbildēt

Tāds uz šausmu stāstu šovu velkošs pasniegšanas stils - valodas viegls naivums, balsu tembri gan žurnālistiem, gan intervējamajiem. Viss ļoti pareizi un latviski.

3.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:48

Jaunākās diskusijas