"Caur manu kontu tiekot veikti nelegāli naudas pārskaitījumi"; brīdina par krāpniekiem

Lelde Veinberga 27.sep
 
Pixabay
Iedzīvotāja aicina cilvēkus uzmanīties no aizdomīgiem zvaniem, kuros apgalvo par bankas datu nonākšanu brokeru aģentūrai un lūdz nosaukt e-pasta adresi interneta saites saņemšanai.
"Saņēmu zvanu it kā no brokera, ka esmu savus datus nodevusi brokeru aģentūrai.
Uz mana vārda atvērts konts, caur kuru tiekot veikti nelegāli naudas pārskaitījumi. Tas man beigšoties ar kontu bloķēšanu un Ieņēmumu dienesta uzbrukumiem. Tāpēc man esot jānosauc savs epasts, lai varot atsūtīt linku, kuru atverot, kopīgiem spēkiem ar brokeru (zvanītāju) slēgšot šo nelegālo kontu.
Jāpiebilst, ka zvanītājs kontaktējās tikai krievu valodā. Un mirklī kad sāku runāt valsts valodā, saņēmu aizrādījumu, ka vajagot runāt krieviski, jo viņš nesaprotot.

Ekrānuzņēmums

Nevēlējos izmēģināt šo, bet esmu pārliecināta, ka atverot linku būtu jānorāda mani bankas dati u.c privāta info, kas nebeigtos labi! Brīdiniet savus vecākā gadagājuma tuviniekus, lai uz šādiem zvaniem neuzķeras," aicina Zane.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Man arī zvanīja, bet es runāju TIKAI SAVĀ VALODĀ, viņiem tas apnika un nolika. Bet pirms tam es viņiem krieviski pateicu, jūs jau man zvanat, nevis es jums, tāpēc runājat manā valodā un tā ir jūsu problēma ka nemākat latviešu valodu.

27.septembris Atbildēt

Īpaši labi jau tas bizness neiet. Tā tas arī turpināsies, kamēr urļiki latviski neiemācīsies.

28.septembris Atbildēt

Es jau labu laiku gaidu, kad kāds piezvanīs. Niez parunāties...

Reiz zvanīja damocka, un mudināja lielu naudu pelnīt biržas darījumos. Mēģināju viņai iestāstīt, ka leila nauda mani bojā, tāpēc tas man nav veselīgi. Viņa pat piekrita, ka es jau varot mēģināt pelnīt arī mazāk. Bet uz to man bija atbilde, ka maza nauda man neinteresē.

Tā arī man pirmais ieguldījums beidzās...

7.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija