Krieķa dzīvesbiedre atklāj, kā slepkavas spīdzinājuši Rebenoka biznesa partneri

Lelde Veinberga 21.sep
 
F64 Photo Agency
Nogalinātā advokāta Pāvela Rebenoka kolēģa jurista Mārtiņa Krieķa dzīvesbiedre Žanete Eihmane sociālajā tīklā Facebook atklājusi, cik nežēlīgi uzbrucēji izrēķinājusies ar Rebenoka biznesa partneri Ingu Balandinu.

"Nav jābūt apveltītam ar īpaši lielām dedukcijas spējām, lai saprastu, ka Pāvels netika aplaupīts, Pāvels tikai nogalināts!!!!

Pirms mājas pamešanas slepkavas īpaši parūpējās par Ingu pirms apliešanas ar putainainu šķidrumu, (lai slēptu dns pēdas) aplēja te ar karstu, te ar aukstu ūdeni, lai pārliecinātos, ka viņš ir pie samaņas, un neaizrīsies ar putām no mazgāšanas šķīduma.

Turpmāk publicēšu pilnīgi visu notikumu atstāstījumu! Arī to, kādiem jābūt bezjūtīgiem necilvēkiem policijas darbinieku lomā, turot morāli un fiziski cietušo Ingu visu rītu ārā ar tām pašām slapjajām drēbēm nopratināšanas laikā.

Pasūtītāji ir zināmi, tāpēc ļoti vieglāk rezonēt viņu virzienā ar “visa laba vēlējumiem” .Galvenie buramvārdi šajā gadījumā atdot to “prieku” un to “brīnišķīgo situāciju viņiem” atpakaļ. Kā spēlējot tenisu, bez emocijām, bet ar enerģiju!" atklāj Eihmane.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Kāpēc biznesa partneri?? Vai tad viens otru izīrēja?

21.septembris Atbildēt

Biznesa un dzīves partneri, tā saka zinošie rīdzinieki!

27.septembris Atbildēt

Advokāts ir bīstama profesija.

22.septembris Atbildēt

Krievu bandītus neviens nemeklēs!

23.septembris Atbildēt

Tā ir gan. Profesionālais risks, tas pats, kas policistiem vai ugunsdzēsējiem... Jārēķinās, ka kādu dienu var nepārnākt mājās. Ja es būtu izvēlējies jurista profesiju, es, visticamāk, gribētu būt notārs vai kaut kāds konsultants. Viss pārējais ir bīstami. Jo arī advokāts reizēm aizstāv godīgus cilvēkus, un citreiz pilnīgus neliešus. Tas pats arī prokuroriem — apsūdz vainīgus vai nevainīgus, nemaz jau nerunājot par tiesnešiem, par kuriem es vispār nesaprotu, kā viņi spēj mierīgi dzīvot un gulēt.

26.septembris Atbildēt

P.S. Neesmu neko lasījis par to slepkavību, būs jāpameklē. Cik saprotu, laikam nesen? Un radinieki noteikti palika labi apgādāti, varbūt ar to galu lai arī sāk izmeklēšanu.

26.septembris Atbildēt

Jautājums pēc būtības policistiem - kāpēc Balandinu nenokoņīja?

28.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas