VIDEO: Dobeles pusē notikusi traģiska avārija

Viktorija Gabrjuna 5.aug
 
F64
Pirmdien, 3. augustā, Dobeles pusē noticis traģisks negadījums, kurā gājis bojā kāds vieglā spēkrata šoferis, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Īsi pirms pulksten septiņiem pievakarē ceļa posmā, kas savieno Jelgavu un Dobeli, valdīja ierastā, ne īpaši saspringtā automašīnu satiksme. Laikapstākļi braucējus nelutināja, bija mākoņains un brīžiem lija lietus.

Diemžēl kādam ”Volkswagen Passat” stūrētājām, kas mēroja ceļu pa minēto šoseju, netālu no apdzīvotas vietas Miltiņi, Dobeles novadā, šis brauciens kļuva par pēdējo viņa mūžā.

Sarkanais braucamrīks iebrauca pretēja joslā, kur frontāli saskrējās ar ”Volkswagen Multivan” busiņu. Pēc sadursmes abi spēkrati ielidoja grāvī. Lai no vieglās automašīnas atbrīvotu tajā iespiesto vadītāju, operatīvajiem dienestiem bija jāsauc palīgi no ugunsdzēsēju depo. Vīri ar hidrauliskajiem instrumentiem darīja ko varēja, cenšoties pēc iespējās ātrāk atbrīvot vadītāju, taču viņam iestājās bezsamaņa, bet jau vēlāk, kad 45 gadus vecais šoferis tika izvilkts no spēkrata, mediķi konstatēja viņa nāvi.

48 gadus vecais kungs, kas vadīja busiņu, tika cauri ar samērā vieglām traumām, taču tik un tā tika aizvests uz slimnīcu papildu izmeklējumu veikšanai.

Avots

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:11

Jaunākās diskusijas