Sieviete Brocēnos izlec pa ceturtā stāva logu

Viktorija Gabrjuna 2.apr
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Sirdsēstu un nenomaksātu kredītu dēļ kāda sieviete Brocēnos pieņēma drastisku lēmumu un padarīja sev galu, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Mājokļa saimnieces draudzene bija atnākusi ciemos, lai izkratītu sirdi un pastāstītu par savām likstām. Viņas romantiskās attiecības draudēja izjukt un 46 gadus vecā sieviete jutās izmisusi.

“Viņa sastrīdējās ar savu vīrieti. Teica, ka vairs negrib dzīvot,” stāsta mājokļa saimniece.

Pāris mirkļus vēlāk notikumu gaita izvērtās traumatiska gan ciemiņiem, gan sievietei ar salauzto sirdi. Viņa draudēja atņemt sev dzīvību un pārliecās pār balkonu.

“Es saku, Nataša, beidz, viņa sēdēja krēslā un aizlidoja. Es saku, Nataša, ko tu dari? Vienīgais, ko viņa pateica, ka mīl savu vīrieti. Es pateicu, Jura, palīdzi, es taču nevaru viņu noturēt! Viņa ir smagāka par mani. Viņa bija emocionāli nestabila. Viņai tie kredīti (…) jā, jā,” stāsta notikušā aculieciniece.

Neviens nepaspēja novērst nelaimi, par spīti centieniem sievieti noturēt. Viņa piezemējās zālienā un uz saucieniem vairs neatbildēja.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Veiksmes stāsts

2.aprīlis Atbildēt

Muti aizver kropli,cilvēkiem nelaime.

2.aprīlis Atbildēt

Netas kredīta parāds ir to vērts, ne tas vīrietis viņas dzīvības ir vērts, nesaprotami, kas tās par sievietēm ir, kuras bez vīrieša nevar dzīvot

2.aprīlis Atbildēt

Veča dēļ darīt sev galu? Ar prātu daudzi ir apdalīti.

3.aprīlis Atbildēt

Ja jūs neviens nezināt īsto iemeslu, tad paturiet komentārus pie sevis

4.aprīlis Atbildēt

Varēja izdomāt kaut ko orģinālāku....

5.aprīlis Atbildēt

Patiesais iemesls droši vien bija kredītu slogs no kura sieviete neredzēja izeju. Kreditfirmu rīcība, ja cilvēks nespēj kaut mēnesi laikā nomaksāt, ir psiholoģiska apstrāde, tendēta uz depresiju, stresu un galu galā pie domām, ka ir bezizejas priekšā. Faktiski tā ir krimināli sodāma noveśana līdz pašnāvībai, kaut gan to neizdosies pierādīt tiesā.

6.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:45

Jaunākās diskusijas