Portāls: Liepājā aizturēts vīrietis, kurš draudējis citus inficēt ar koronavīrusu

Rita Lazda 23.mar
 
AFP/SCANPIX/LETA
Piektdien spraigi notikumi risinājušies Liepājā, kur policijai nācies aizturēt vīrieti, kurš it kā stāstījis, ka ir sasirdzis ar koronavīrusu Covid-19 un draudējis inficēt citus.

Portāls "liepājniekiem.lv" vēsta, ka tā rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka vīrietis izbēdzis no slimnīcas. Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte portālam skaidroja, ka esot saņemts lūgums no medicīnas iestādes aizturēt vīrieti, kuram, iespējams, ir ”Covid-19” saslimšanas simptomi. ”To, vai vīrietis bija vai nebija aizbēzis no slimnīcas es nevaru ne apstiprināt, ne noliegt,” teica S.Grāvīte.

”Uz ārkārtas tālruni saņēmām zvanu no iedzīvotājiem par to, ka Liepājas pusē kādam vīrietim nepieciešama medicīniskā palīdzība. Ņemot vērā, ka sarunas laikā dispičeri tika informēti, ka vīrietis nesen atgriezies no ārvalstīm, notikuma vietā NMPD mediķu brigāde ieradās īpašos aizsargtērpos. Diemžēl pacients uzvedās agresīvi, ko, iespējams, veicināja alkohola reibums. Vīrietis mediķu prasībām nepakļāvās, tādēļ tika piesaistīti Valsts policijas darbinieki. Pateicoties viņiem, vīrietis nogādāts slimnīcā nepieciešamās medicīniskās palīdzības saņemšanai un drošības nolūkos arī “Covid-19” testa veikšanai,” informēja NMPD.

NMPD atgādina, ka ikreiz, kad dienestā tiek saņemts izsaukums, kas liecina, ka mediķi varētu nonākt saskarē ar iespējamu ”Covid-19” slimnieku, brigāde pie pacienta dosies aizsargtērpos, kā to iesaka Pasaules veselības organizācijas rekomendācijas. Mediķiem šādās situācijās individuālo aizsardzības līdzekļu lietošana ir ļoti nozīmīga, jo tieši viņiem ir vislielākais risks inficēties.

Avots: portāls liepajniekiem.lv

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas