Jelgavas pusē 30 gadus vecs vīrietis nomirst savā dzimšanas dienā

tautaruna.lv 4.feb
 
Kaspars Krafts/F64
Trīsdesmit gadu – tieši tik palika kādam vīrietim, kurš nākamgad savu dzimšanas dienu vairs nesvinēs. Jelgavas pievārtē nedēļas nogalē jubilejas svinēšana izvērtās traģēdijā. Postošā ugunsnelaimē gāja bojā pats gaviļnieks, kā arī vēl divi viesi un suns, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Sestdienas naktī nelielajā ciematā Ūdeles, Jelgavas novadā, stundām ilgi vietēju iedzīvotāju vidū valdīja satraukums, izmisums un neziņa par turpmākajiem likteņa pavērsieniem.

Kādā ķieģeļu mājā izcēlies postošs ugunsgrēks, un telpās palikuši iesprostoti vairāki cilvēki.

Paralēli dzēšot liesmas, ugunsdzēsēji pārmeklējuši istabas un uzgājuši divu stipri apdegušu cilvēku mirstīgās atliekas. Mirkli vēlāk, kad glābēji nedaudz savaldījuši liesmas un tikuši uz nama otru stāvu, atrasts vēl viens bojāgājušais. Māja izdegusi visā simts kvadrātmetru platībā, un cīņu ar liesmām ugunsdzēsēji beidza ap diviem naktī.

“Ņemot vērā tos apstākļus, ka uz ierašanās brīdi jau ēka dega pilnā platībā, tiek secināts, ka par ugunsgrēku paziņots novēloti. Par apgrūtinājumiem blakus objektam nebija ūdens ņemšanas vietas, tādēļ ūdens tika nodrošināts ar pievešanu,” norāda VUGD Zemgales reģiona brigādes komandiera vietnieks Raivis Pužulis.

Visticamāk, mājinieki nebija laikus pamanījuši postu, jo visi bijuši spēcīgā alkohola apreibumā. To pirmdien secina vietējie iedzīvotāji, atskatoties uz skarbajiem sestdienas notikumiem. Liktenīgajā dienā tika svinēta kāda vīrieša jubileja.

“Četri cilvēki, vienu mēs izvilkām. Tēvs ar brāli un mans brālis palika iekšā. Viens no sadegušajiem laikam bija izrāpojis pie ieejas. Viņiem durvis vērās uz iekšpusi. Mans kaimiņš, kas dzīvo pāri ielai, bija atskrējis, vēris durvis vaļā, bet tās nevērās. Viņš pie durvīm bija ticis četrrāpus. Viņu ugunsdzēsēji tādā pozā arī iznesa. Viņš tur bija šausmīgi apdedzis,” notikumus atstāsta bojāgājušo radinieks Juris.

Avots

Komentē 8

 
Anonīms
 

Zel suni..

4.februāris Atbildēt

Tikai suni žēl.

5.februāris Atbildēt

kur ir Jelgavas puse ?? kurā debess pusē ???

5.februāris Atbildēt

Debespuses ir kopējs apzīmējums ziemeļu, dienvidu, austrumu un rietumu virzieniem.

5.februāris Atbildēt

Žēl par visiem, līdzjūtība tuviniekiem un draugiem šajā traģēdijā. Briesmīga nāve.

5.februāris Atbildēt

Mazak vajazeje dzert idiotie idiotu nave..

5.februāris Atbildēt
Skaidrīte Želve > marcis.dzelme

Mārci, vai skolā nemaz negāji,ja nevar normāli tekstu uzrakstīt tik daudz gramatisko kļūdu?

7.februāris Atbildēt

Tā visi...vai kādi dzērāji,tā viņiem vajag!!! It kā paši dzertu tikai ūdeni! Un kad jums pašiem kaut kas notiks(mazums kas var gadīties),tad tieši tāpat citi runās par jums.

Dots devējam atrodas....

9.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:32

Jaunākās diskusijas