Sieviete Pāvilostas pusē nodur māti un pēc notikušā mierīgi mazgā grīdu

tautaruna.lv 26.nov 2019
 
Kirill Ugryumov/TASS/SCANPIX/LETA
Šī gada 1.jūlijā rītā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Pāvilostas novadā kādā īpašumā atrasts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Šobrīd zināms, kurš pastrādājis slepkavību.

Portāls "liepājniekiem.lv" vēsta, ka apsūdzētā - nogalinātās meita - atzīta par vainīgu slepkavībā. Taču, ņemot vērā, ka viņa sirgst ar psihiskiem traucējumiem, tiesa lēmusi viņai piemērot medicīniska rakstura piespiedu līdzekli - ārstēšanu specializētā psihoneiroloģiskajā slimnīcā ar apsardzi, pastāstīja tiesas pārstāve Velga Lūka.

Zināms, ka dzīvoklī uz grīdas guļošo sadurto sievieti atradusi kaimiņiene, tikmēr nogalinātās meita, neizrādot nekādas emocijas, tobrīd mazgājusi grīdu. Dzīvokļa uzkopšanu viņa turpinājusi arī tad, kad ieradušies mediķi.

Neoficiāli zināms, ka nogalinātās meita jau ilgstoši sirgusi ar psihiskiem traucējumiem, viņai konstatēta smaga garīga atpalicība, un 2009. gadā atzīta par rīcībnespējīgu. Pirms daudziem gadiem garīgi slimā sieviete esot cietusi arī no seksuālas vardarbības.

Šovasar neilgi pirms traģēdijas māte kā aizgādne viņu izņēmusi no psihiatriskās klīnikas. Ārstu izrakstītos medikamentus meita gan esot saņēmusi neregulāri, proti, kad viņai sākušās lēkmes, māte devusi vien baldriānu.

Apsūdzētās advokāts Edgars Golts to ne apstiprināja, ne arī noliedza, vien norādīja: "Cilvēkiem, kuri savus tuviniekus izņem no psihoneiroloģiskās slimnīcas, tomēr vajadzētu rūpīgi izvērtēt, vai viņi paši spēs aprūpēt slimnieku".

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:41

Jaunākās diskusijas