VIDEO: Slimnīcā mirusi Rīgā notriektā velosipēdiste; ģimene lūdz palīdzību

tautaruna.lv 10.okt 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Pēc vairāku dienu cīņas par dzīvību slimnīcā mirusi velosipēdiste, kuru pagājušās nedēļas piektdienā Rīgā, Ilūkstes ielā, notrieca automašīna. Traģiskā negadījuma apstākļi joprojām ir neskaidri, un tuviniekiem nepieciešama aculiecinieku palīdzība patiesības noskaidrošanā, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Jau iepriekš tika vēstīts par smago ceļu satiksmes negadījumu, kurā uz regulējamas gājēju pārējas dienas gaišajā laikā pagaidām līdz galam nenoskaidrotos apstākļos zem vieglās automašīnas riteņiem pakļuva kāda velosipēdiste.

Trieciena un kritiena dēļ 63 gadus vecā sieviete guva vairākus nopietnus ievainojumus un smagā stāvoklī tika nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Diemžēl cīņā par dzīvību sieviete zaudēja. Brīvdienās viņas dzīvība izdzisa slimnīcas palātā, ziņo tuvinieki.

Policisti, kas izmeklē šo lietu, līdz šim nav noskaidrojuši precīzus notikušā iemeslus, līdz ar to arī atturas no komentāriem.

Trešdien pie negadījuma vietas ir noliktas puķes un iededzinātas sveces. Bojāgājušās piederīgie paši meklē incidenta lieciniekus, jo, iespējams, viss bijis citādāk, nekā sākotnēji stāstīja šofera līdzbraucēja.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Miruso tuvinieki biezi nevar pienemt, ka pats mirusais vainigs. Man pazistams tika avarija, otrs pagalam. Tuvinieki mirusa uzreiz, ne, vins nav vainigs, pieredzejis braucejs bla, bla, bla, kaut abi pusmūžā. Tik kad paradija videoregistratora ierakstus,ka brutali iebrauca preteja josla mirusais, aizveras. Bet ta, ja paliki dzivs, un situacija esi Tu cietusais, tad vari teikt ko gribi, nevienam neinterese.

11.oktobris 2019 Atbildēt

Ko tu Tur kvekšķi, izkastrētā žirafe? Klāt neesi bijusi, bet viedoklis par visu ir. Nevienu neinteresē tava provinciālās neandertālietes pieredze ar taviem pazīstamajiem. Turi savu redeli ciet un nedemagoģē te savas verbālās ataugas. Nožēlojama plekste.

11.oktobris 2019 Atbildēt
Edmunds Kance > baiba.veidenbauma

Bez apvainojumiem, lūdzu. Ikvienam ir tiesības uz viedokli, bet ne personīgu aizskaršanu.

11.oktobris 2019 Atbildēt
Alegers > baiba.veidenbauma

Baiba Veidenbauma ir "īsta" smirdīga kuce

11.oktobris 2019 Atbildēt
Sigita Berzina > baiba.veidenbauma

Neesam pazīstami,lai uzrunātu uz "Tu". Vīrietim ar fake profilu tā kā gļēvi rakstīt un apvainot otru un nez vai " Baiba Veidenbauma" pati bija klāt, lai kaut ko "kvekšķētu".

12.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:15

Jaunākās diskusijas