Draugi vegānei iebaro vistu; sieviete nolemj doties uz policiju

tautaruna.lv 9.okt 2019
 
Pixabay
Kāda draugu grupiņa nolēma ļauni izjokot savu draudzeni, kura jau 10 gadus ir vegāne. Pēc "joka" sieviete devusies uz policiju un uzrakstījusi iesniegumu, vēsta britu "Mirror".

24 gadus vecā sieviete interneta platformā Reddit apgalvo, ka, lai arī vegāne ir pēdējos 10 gadus, gaļu viņa nav ēdusi kopš uzzināja no kurinies tā nāk un bija vien 3-4 gadus veca.

Taču kādā ballītē, kurā jaunā sieviete pāršāva pār strīpu ar alkoholu, viņas draugi nolēma viņai iebarot vistas nagetus, apgalvojot, ka tie ir vegāniskie nageti. Sieviete atzīst, ka tie ir garšojuši dīvaini, taču nodomājusi, ka tas tāpēc, ka ir dzērusi.

Tomēr sociālajos tīklos ievietotie video nonāca arī līdz jaunajai sievietei, kura saprata, ka viņa ēdusi gaļu.

Meitene ar visiem video ierakstiem ieradusies policijā un tagad viņas jau bijušajiem trīs draugiem draud nepatikšanas.

"Viņi domāja, ka es pārspīlēju "nekaitīga" joka dēļ. Es uzskatu, ka viņi izmantoja manu reibumu, muļķoja ar ēdienu publiski apkaunoja," apgalvo cietusī.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Fuck off, slag.

10.oktobris 2019 Atbildēt

Žēl tikai ka vistu varēja iebarot bet prātu ne jo laikam jau par vēlu tas varētu būt jo laikam ja organisms bùtu savlaicigi visas vērtsvielas saņèmis-varbùt lidz policijai nenoietu tādas tēmas bet ja tā tādas izskatitu citu svarigāku tēmu vietā-tad ari laikam secinājumi varētu būt atbilstoši

13.oktobris 2019 Atbildēt

Nez, vai vegānēm var beigt mutē?

19.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:35

Jaunākās diskusijas