VIDEO: policisti pie rokas pieķer jaunieti, kas pārdod "zālīti"

tautaruna.lv 8.okt 2019
 
Pixabay
Vakar, 7.oktobrī, pulksten 16.25 Rīgas pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki skvērā pie Latvijas Nacionālās operas un baleta ēkas pamanīja jauniešu bariņu. Brīdī vērojot kompāniju, kārtības sargi redzēja, kā viens no jauniešiem no somas izvelk maisiņu ar zaļganbrūnu vielu un padižojas vienaudžiem, tādēļ uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā policijas ekipāža.

Kamēr ekipāža bija ceļā, videonovērošanas kamerās bija redzams, kā pie jaunieša pieiet kāda meitene un apmaiņā pret naudu paņem vienu no maisiņiem.

Autopatruļas ierašanās brīdī iespējamā pircēja diemžēl jau bija pametusi notikuma vietu un tuvākajā apkārtnē nebija manāma, tādēļ kārtības sargi devās pie iespējamā tirgotāja. Pēc videonovērošanas centra darbinieku norādēm kārtības sargi jaunieša penālī atrada trīs maisiņus ar zaļganbrūnu augu izcelsmes vielu. 16 gadus vecais penāļa īpašnieks atzina, ka tā esot marihuāna un teicās atradis to kādā Purvciema parkā uz zemes. Tāpat jaunietis atzina, ka iepriekš netālu no operas vienu maisiņu pārdevis. Vienlaikus tika pārbaudīti arī pārējie jaunieši, taču pie viņiem narkotiskās vielas netika atrastas. Tāpat arī nekas neliecināja, ka pārējie jaunieši būtu narkotisko vielu reibumā.

Iespējamais pārkāpējs nogādāts Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Idioti. Mūsu valstij nepieciešams izskaut padomju saknes,sākt domāt racionāli,pieņemt,ka ir cilvēki kas tā dara/darīs un viņiem to patīk darīt,tāpat kā citiem smēķēt cigaretes.Toties,legalizējot ar to būs iespējams pacelt grimušo valsts ekonomikas stāvokli. Ņemiet piemēru no Nīderlandes.

8.oktobris 2019 Atbildēt

Zālīte bez vai ir bīstamāka un kaitīgāka par precētu šoferi, kurš uzvelk Rumbulas meiču bez gumijas un vakarā stgriežas ģimenē

8.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:16

Jaunākās diskusijas