Par nepiedienīgiem izteicieniem Vecrīgā piekauts vācu tūrists

tautaruna.lv 12.sep 2019
 
Ekrānuzņēmums no "Degpunktā"
Arī pagājušās nedēļas nogalē Kaļķu ielā Rīgā gājis karsti, kur izcēlies konflikts starp tūristu no Vācijas un vietējo, kā rezultātā tūrists palicis guļam uz ielas, vēsta raidījums "Degpunktā".

Policisti notvēra pāridarītāju, kurš atzinās kautiņa izraisīšanā, uzsverot, ka uz zemes gulošais vīrietis izteicis nepiedienīgas piezīmes sitēja meitenei.

Cietušais vīrietis - Vācijas pilsonis - tika hospitalizēts. Palīdzību sniegušais vīrietis izrādījās piekautā tūrista draugs - arī ārzemnieks, vēsta raidījums.

Tikmēr turpat notikuma vietā sitējs zvanīja advokātam un lūdza viņu ierasties policijas iecirknī.

Kārtības sargi norāda, ka šis gadījums ir skaidrs piemērs tam, kāpēc nekad nevajadzētu iesaistīties dūru cīņās. Ja mediķi apstiprinās aculiecinieku teikto par vidēji smagiem vai pat smagiem miesas bojājumiem, iereibušā jaunekļa precīzais trāpījums pa vācieša degunu nu draud beigties ar ilgiem tiesu darbiem un, iespējams, pat kādu laiciņu aiz restēm.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Iebrauk valstī un brūķēt muti ir reāli stulbi.Džeks pareizi darīja ,ka aizstāvēja meiteni.

12.septembris 2019 Atbildēt

Vācu kungus sist nav brīv!!

25.septembris 2019 Atbildēt

Ja pret čali ierosina lietu par miesas nodarījumu nodarīšanu, tad pretī jāierosina lietu par seksuālu uzmākšanos!! Tas vācietis nevar tā vienkārši tikt cauri sveikā par mutes palaišanu!

12.septembris 2019 Atbildēt

To derēja puiša advokātam ieteikt. Viņiem tas tagad trendā, var dabūt "mūža ieslodzījumu".

12.septembris 2019 Atbildēt

Naivuli, vācu kungiem vienmēr ir bijušas un ir pirmās nakts tiesības latvijas teritorijā, tūrista advokātam jāiesaka, ka tūrists gribēja izmantot šīs tiesības pret bauru skuķi

25.septembris 2019 Atbildēt

Netīrais Bauris atļāvās pacelt roku pret kungu, par to ilgi tiesu darbi baurim un jāsēž cietumā

25.septembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:08

Jaunākās diskusijas