Tiek atklātas baisas detaļas par zīdaiņa nāvi ugunsgrēkā Daugavpilī

tautaruna.lv 5.sep 2019
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Trešdien Daugavpilī ugusngrēkā mira mazs bērns. Kā ziņo raidījums "Degpunktā", kāda sieviete pēkšņā ugunsgrēkā glāba savu dzīvību, aizmirstot par istabā esošo zīdaini.
Vēl nav zināmi visi apstākļi, taču to, ko stāsta tuvākie kaimiņi, ka šai kundzei ir dzērājas un narkomānes slava, visticamāk, visai tieši var saistīt ar šīs traģēdijas sekām.

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka redzējuši kādu sievieti, kas izskrējusi uz ielas un izmisumā kliegusi, ka dzīvoklī palicis viņas mazgadīgais dēls. Līdzās esot bijusi arī jaunās māmiņas draudzene. Pēc brīža visļaunāko scenāriju apstiprinājuši ugunsdzēsēji - bez uzraudzības atstātais astoņus mēnešus vecais zīdainis gājis bojā.

“Bērns sadega tur, astoņus mēnešus vecs. Sēru mašīna bija, paņēma viņu. [..] Māte izskrēja ārā. Māte kliedza, ka ies atpakaļ, bet draudzene pateica, ka tevis vēl tur trūka. [..] Bija jau pilns ar dūmiem,” stāsta aculiecinieks.

Daži aculiecinieki, kas nevēlējās runāt par notikušo kameras priekšā, asarās un dusmu vadīti, negatīvi izteicās par jaunās mātes rīcību, atstājot bērnu, un pat vainoja viņu mazuļa nāvē.

Avots

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:14

Jaunākās diskusijas