Baisi notikumi Rīgā: pievakarē vīrietim uz ielas uzbrūk laupītāji

tautaruna.lv 19.augusts 2019, 18:30
 
Valsts policija
Vakar, 18. augustā, ap pulksten 19.30 policijai piezvanīja cietušais, kuram uz ielas pie veikala Rīgā, Pētersalas ielā, pirms brīža bija uzbrukuši divi vīrieši un nolaupījuši velosipēdu. Reaģējot uz saņemto informāciju, notikuma vietā nekavējoties ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Patruļpolicijas bataljona likumsargi. No cietušā noskaidrojuši uzbrucēju pazīmes, policisti devās patrulēt pa tuvāko apkārtni. Ņemot vērā, ka aplaupītajam vīrietim bija sistas brūces galvā un salauzts pirksts, mediķi viņu nogādāja ārstniecības iestādē.

Netālu no nozieguma vietas policisti pamanīja divus aprakstam atbilstošus vīriešus ar miesas bojājumiem un asins traipiem uz apģērba. Abiem līdzi bija velosipēds. Aizdomās par laupīšanu abi vīrieši tika aizturēti. No viņiem tika atsavināts velosipēds, ko cietušais vēlāk atpazina kā savu.

Aizturētie ir dzimuši 1998. un 1983. gadā un iepriekš daudz reižu sodīti par zādzībām, sevišķi - par zādzībām no tirdzniecības vietām. Šī ir pirmā reize, kad viņi nonākuši policijas redzeslokā par smagāku noziegumu.

Aizturēšanas brīdī personas atradās apmēram 3 un 1,5 promiļu stiprā alkohola reibumā.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta otrās daļas - par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Aizturētie šobrīd atrodas izolatorā.

Cietušais pēc nodarītajiem miesas bojājumiem turpina atlabt.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Riga gopņiku, alkašu, razvoģilu paradīze - viss vatņiku elektorāts.

20.augusts 2019, 18:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:22

Jaunākās diskusijas