Kāpēc pusaudzis Krievijā nogalināja savu ģimeni? Nosauc pārsteidzošu iemeslu

tautaruna.lv 20.aug 2019
 
Gatis Rozenfelds/F64
Krievijas mediji turpina noskaidrot detaļas par Krievijā, kādā ciemā Uļjanovskas apgabalā, notikušo traģēdiju, kad 16 gadus vecs jaunietis nogalināja savu ģimeni un izdarīja pašnāvību.

Pēc kādas ģimenes radinieces teiktā, puisis varēja sadusmoties tā iemesla dēļ, ka viņš netika uzaicināts uz tantes kāzām, savukārt pieaugušie plānoja apmeklēt šo pasākumu. Zēnam bija jāpaliek mājās kopā ar māsīcu, lai pieskatītu 4 gadus vecos dvīņus, puiša māsu un brāli.

"Pieaugušie vēlējās doties uz kāzām, bet viņus atstāt ar bērniem. Jauniešiem kategoriski nebija atļauts doties uz kāzām. Viņš, iespējams, apavainojās. Neuzaicināt uz radinieces kāzām... Domāju, ka tas ir patiesais viņa dusmu iemesls," klāstīja kāda radiniece.

Jāatgādina, ka kādā ciemā Uļjanovskas apgabalā 16 gadus vecs jaunietis nogalinājis savu ģimeni, bet pēc tam izdarījis pašnāvību. Ģimeni jaunietis nogalinājis ar cirvi.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Tā nu mēs audzinam tos bērnus uz šodienu -un ir redzami rezultāti.Vecāki ar bērniem maz nodarbojās,runā.Iespiež telefonu ,vai pleieri rokās -miers mājās un daunis aug bez kādas iekšējas morāles.

20.augusts 2019 Atbildēt

Tieši tā, šai paaudzei nav īstās, reālās dzīves. Tā visu laiku, nepārtraukti atrodas virtuālajā, ja no tās gribam viņus atbrīvot, viņi dusmojas, krīt izmisumā, pat līdz pašnāvībai.

20.augusts 2019 Atbildēt

Kāpēc apsaukā bērnu? Pieaugušie vainīgi!

20.augusts 2019 Atbildēt

Pagaidi, nevajag to attiecināt uz visiem. Es neesmu tie "Mēs"

29.augusts 2019 Atbildēt

Varbūt bērns vispār bija padarīts par kalpu. Zinu ģimenes, kur vecāki savus tiešos pienākumus pārliek uz vecāko bērnu pleciem. Paši izklaidējas, it sevišķi, ja mazie bērni ir no jauna partnera un visa uzmanība jāvelta "jaunajai skaistajai" dzīvei.

20.augusts 2019 Atbildēt

Mēs bijām 6 bērni. Mūsu mamma nekad nelika vienam otru uzraudzīt. Viņa teica, ka tā liela nervu slodze, ar kuru bērns var netikt galā. Agrāk nelietoja tādu smalkumu kā "psiholoģija". Izrādās, ka viņai bez augstām skolām pietika dzīves gudrības.

22.augusts 2019 Atbildēt

Dažiem veicas ar vecākiem, bet dažiem ne. Bet sadarīt tādas šausmas, tur jābūt Ku-kū.

22.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:16

Jaunākās diskusijas