Krievijā 16 gadus vecs jaunietis nogalina savu ģimeni un izdara pašnāvību

Portāls nra.lv 19.aug
 
Tass/Scanpix/LETA
Krieviju pāršalkusi traģēdija - kādā ciemā Uļjanovskas apgabalā 16 gadus vecs jaunietis nogalinājis savu ģimeni, bet pēc tam izdarījis pašnāvību, raksta life.ru.
Starp mirušajiem ir 66 gadus vecs vīrietis, 69 un 42 gadus vecas sievietes, kā arī divi četrus gadus veci mazuļi. Līķi tika atrasti mājā, savukārt 16 gadus vecā puiša mirstīgās atliekas bija netālu no mājām.

Tiek ziņots, ka pirms nāves 16 gadus vecais pusaudzis bija atstājis zīmīti, kurā teikts, ka viņš "nolēmis aiziet no dzīves, un, lai nesarūgtinātu radiniekus, ņems tos līdzi".

Tāpat tiek ziņots, ka puisis draugam bija nosūtījis balss ziņu, kurā atklājis, cik briesmīgā veidā nogalinājis savu ģimeni.

Eksperti paziņojuši, ka šādi vārdi raksturīgi cilvēkiem, kas sirgst ar šizofrēniju, tāpēc pusaudzim tiks veikta pēcnāves psihiatriskā ekspertīze.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tas vēlreiz pierāda to,ka krieviem asinskāre,nežēlība un slepkavošanas tieksme ir iezīsta jau ar mātes pienu.Kamēr neiznīcinās to izgoju valsteli,tikmēr drošības uz zemes nebūs.Un tādēļ mums Latvijā ir vajadzīgs vēl lielāks NATO spēku kontingents.

19.augusts Atbildēt

Un ja tu izlasītu ASV agresiju hroniku un to,ka ASV katru dienu ir civilo apšaudes...

20.augusts Atbildēt

Uģim - īsti nav skaidrs, kāpēc pie rakstiem par Krieviju obligāti ir jāpiesauc ASV? Kāpēc tieši šo valsti?

20.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:16

Jaunākās diskusijas