Aculieciniece apgalvo, ka svētkos Aglonā, iespējams, apkrāpti vairāki cilvēki

tautaruna.lv 19.aug 2019
 
Pixabay
Inese, kura arī aizvadītajā nedēļā devās uz Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkiem Aglonā, norāda, ka vairāki cilvēki varētu būt nekaunīgi apkrāpti.

"Galvenās mises laikā pa cilvēku pūli knapi uz priekšu gāja un vāca ziedojumus zemāk video redzamie ""invalīdi". Bija arī meitene un šie divi puiši.

Iešana bija ļoti apgrūtinoša, kājiņas tika liktas uz iekšu un klumburēja uz kāju ārmalām.

Skats varen žēlsirdīgs. Žēl ka neiedomājos jau mises laikā nofilmēt, būtu ar ko salīdzināt. Tad nu visiem ziedotājiem varu paziņot priecīgu vēsti. Jūsu lūgšanas un saziedotā naudiņa ir darījusi brīnumus, viņi ir tapuši dziedināti un uzspēja arī autobusu uz Rīgu. Tie kas bija galvenajā misē noteikti viņus atpazīs," norāda Inese.

Jau vēstījām, ka citviet Latvijā cilvēkus aicina būt uzmanīgiem, ziedojot naudu cilvēkiem, kuri apgalvo, ka viņiem ir veselības problēmas.

Ziņots, ka Aglonā Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētkos piedalījās tūkstošiem cilvēku, viņu vidū arī valsts augstākās amatpersonas. Trešdien Aglonā Tautas Krustaceļu apmeklējuši aptuveni 25 000 cilvēku

Komentē 3

 
Anonīms
 

Nelasīju,kas un kā,tik uzrunāja virsraksts... APGALVO - saprotams,ka pilnīga pārliecība , IESPĒJAMS - ka ziņas nav pārliecinošas... Tad kā ....

19.augusts 2019 Atbildēt

Tas cilvēkiem laimi nenesīs.Dieva sodība un degšana elles ugunīs.

19.augusts 2019 Atbildēt

Īstenībā ziedotāji var būt priecīgi, ka kādi cilvēki uzņemas to darbiņu - par mērenu, bet taisnīgu samaksu ļaut citos izpausties līdzjūtībai.

20.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:59

Jaunākās diskusijas