No bāra Zolitūdē gaiša dienas laikā iznes mirušo; zināms, kas noticis

tautaruna.lv 14.aug 2019
 
Ekrānšāviņš no video
Satraucoši notikumi pirmdienas pēcpusdienā risinājušies kādā bārā Zolitūdē. Kāds aptuveni 50 gadus vecs apmeklētājs kādu brīdi pakavējās pie kafejnīcas galdiņiem un tad izdarīja ko šausminošu, informē raidījums "Degpunktā".

Kā liecina raidījuma sniegtā informācija, tad bāra apmeklētājs ieradies pie galdiņa, tad izvilcis šaujamieroci un padarījis sev galu.

Neilgi pēc notikušā traģēdijas vietā ieradās policija un ātrās palīdzības brigāde, kas ilgstoši dežurēja pie kafejnīcas durvīm. Informācijas par notikušo trūka, un apkārtējie sāka cits citu izprašņāt.

Pēc pāris stundām ieradās apbedīšanas biroja darbinieki un iznesa svešinieka mirstīgās atliekas. Likumsargi stāsta, ka, aptaujājot kafejnīcas darbinieces, noskaidrojās, ka vīrietim patiešām neviens nav uzbrucis un arī aizdomās turamo par slepkavību pagaidām nav. Nozīmētajās ekspertīzēs tiks noskaidrota arī izmantotā šaujamieroča marka, modelis un marķējums.

Policijas rīcībā esošā informācija neliecina par to, ka būtu noticis noziedzīgs nodarījums, taču, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus, kā šādos gadījumos ierasts, ir uzsākts kriminālprocess pēc krimināllikuma 13. nodaļas, tātad par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību, vēsta "Degpunktā".

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ja nošāvās tad iemetiet viņu miskastē.Jo Bībelē ir rakstīts,ka pašnāvību ir aizliegts taisīt.

14.augusts 2019 Atbildēt

Nu,nu pratigak ar izteicieniem,Bibele ta ir teikts patiesi,bet jums nav dota nekas lai ta uzteiktos un otru nosoditu,neesat Dievs.

14.augusts 2019 Atbildēt

vai ir kaada statistika par pasnaaviibu izdariishanu katru dienu,katru gadu shajaa briinumzemee .ja nav vairs speeka un veseliibas straadaat,bet pensija aiz trjdevinjim kalniem, tad ko?

15.augusts 2019 Atbildēt

žēl,pa tukšo :( ,vajadzēja kādu bariņu līdz paķert,no prominentēm.

16.augusts 2019 Atbildēt

Nu ko viņi sāk to krimināllietu ja jau te ir rakstīts:, TAD IZVILKA IEROCI UN PATS NOŠĀVĀS.

18.augusts 2019 Atbildēt

Ir jāsāk kriminālprocess tikai tāpēc vien la noskaidrotu kas un kāpēc! Bez pamata ne kas nenotiek! Vai ir bijuši draudi no trešām personām. Varbūt, pats izdarījis noziegumu! Varbūt. nojūdzies un galvā uzradušies putni! Tā kā nevajag te......

18.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:23

Jaunākās diskusijas