Jūrmalā, pie Dzintaru koncertzāles, noticis pamatīgs kautiņš

tautaruna.lv 15.jūl 2019
 
F64
Sociālajā tīklā facebook izveidotajā grupā "SOS Jurmala" meklē aculieciniekus negadījumam, kas pēc mākslinieka Jah Khalib koncerta Dzintaru koncertzālē noticis Jūrmalā, Jūras ielā.

Tiek vēstīts, ka 13.jūlijā uzreiz pēc koncerta pie Dzintaru koncertzāles, tieši pretī "Pegasu pilij" notika kautiņš.

"Astoņi cilvēki sita vienu! Norāva un nozaga zelta ķēdīti. Sasita telefonu. Cietušais mēģināja skriet līdz mašīnai - 2018.gada Mercedes-benz. Tie paši 8 uzbrucēji sabojāja mašīnu. Apkārt bija daudz aculiecinieku un taksometra vadītāju.

Kautiņš sākās tāpēc, ka viens no tiem 8 cilvēkiem stāvēja un sita sievieti!!! Visi gāja garām! Un tikai divi puiši apstājās un pajautāja, kas par lietu. Pieskrēja pārējie un sāka sist. Dažu uzbrucēju vārdi ir jau zināmi," teikts ierakstā.

Ieraksta autors informē, ka ir ierosināta krimināllieta, taču vajag vairāk aculiecinieku, tāpēc aicina atsaukties.

Ekrānšāviņš no Facebook

Komentē 4

 
Anonīms
 

Kārtējo reizi kāda Ļenka no sava Sašiņa par to ka ne tur paskatījās , atrāvās pa stanoku Nr.2 .Rīgu un Jūrmalu - pajāt , rašen geto , no Ventspils uz Taimiru vajag pāris sastāvus saformēt bez *prava perepiski* ! Dusta na vas ņehvatajet !

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Brauc ar 18. gada S klasi, bet līdzi nav nekādu pašaizsardzības līdzekļu, nopietni?! Viegls mērķis zaglīgiem grupējumiem, it īpaši ar LV impotento kārtības uzturēšanu/noziegumu risināšanu. Saņēmos iziet visu sarežģīto procesu, lai iegūtu ieroča glabāšanas un nēsāšanas atļaujas + vieglākiem gadījumiem vienmēr auto ir piparu gāze. Gan mājās jūtos drošāk, gan arī mazākas bailes par to, ka kāds var iekārot manu 16. gada E klasi. Ļoti labs motivators bija gadījums ar auto laupīšanu un upuri Lietuvā. Vienmēr ir kādi aizdomīgi tipi, kuri ļoti labi pamana, ja ir kas zogams un dara to barā, bet dzīve nav rembo filma.

15.jūlijs 2019 Atbildēt

Ta jau krievi.

16.jūlijs 2019 Atbildēt

aizver muti

17.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:11

Jaunākās diskusijas