VIDEO: Paskat, ko nācies darīt motobraucējam, kurš centās noslēpt numurzīmi

tautaruna.lv 10.jūl
 
Ekrānšāviņš no video
Veicot ceļu satiksmes uzraudzību, vakar, 9. jūlijā, ap pulksten 15.00 Rīgā, Braslas ielā, Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes Speciālo uzdevumu nodaļas amatpersona pamanīja kādu aizdomīgu motociklu, kuram aizsegta valsts reģistrācijas numurzīme.
Apturot transportlīdzekli, likumsargi noskaidroja, ka pie motocikla “BMW” stūres sēdies kāds vīrietis, kurš bija pacenties sava motocikla numurzīmi apzināti paslēpt amizantā veidā - aizlipinot to ar dubļiem. Interesanti, ka pats motocikls gan bija salīdzinoši tīrs un no dubļiem nebija ne vēsts.

Par šo pārkāpumu motociklistam pienācās sods 40 eiro apmērā, kā arī vajadzēja nedaudz piepūlēties, lai turpat notikuma vietā motocikla numurzīmi notīrītu no kārtīgi pielipinātajiem dubļiem, kas tik viegli nemaz nenāca nost.

Likumsargi atgādina, ka transportlīdzekļu numurzīmju slēpšana, tādējādi mēģinot izvairīties no soda par citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, ir ļoti rupjš pārkāpums! Mēs arī turpmāk kontrolēsim motociklistus, lai šādu pārkāpumu nebūtu!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:09

Jaunākās diskusijas