Zināms uzbrucējs, kurš Īrijā nogalināja trīs bērnu mammu no Latvijas

tautaruna.lv 28.jūn
 
Facebook/Baltic-Ireland
Jau ziņots, ka trešdien no rīta Dublinā zvērīgi nogalināta 34 gadus veca latviešu sieviete, trīs bērnu māmiņa Skaidrīte Valdgeima, kas ar ģimeni dzīvoja Blesingtonā, Viklovas grāfistē Īrijā. Šodien ir publiskots uzbrucēja vārds. Arī slepkava ir no Latvijas, atsaucoties uz laikrakstu "The Irish Times" ziņo portāls "Baltic-Ireland".

Asiņainais incidents ir noticis Dublinas studentu kopmītnē “Binary Hub”, kas atrodas pilsētas centrā. Saņēmusi no uzbrucēja vairākus naža dūrienus, cietusī sieviete tika nogādāta slimnīcā un tur ārsti konstatējuši Skaidrītes nāvi. Izdarītajā noziegumā tiek vainots 22 gadus vecais Valerijs Leitons, kurš trešdien tika aizturēts netālu no nozieguma vietas.

“Šodien viņš stājās Dublinas rajona tiesas tiesneša priekšā. Tiesā Valerijs Leitons atteicās atbildēt uz jautājumiem, sēdēja kluss, ar tulka palīdzību noklausījās tiesneša sacīto un nesacīja ne vārda”, situāciju tiesas zālē apraksta "The Irish Times".

Valerijs Leitons uz izmeklēšanas laiku tiek paturēts apcietinājumā, taču tiesnesis ir piekritis Leitona advokāta lūgumam nozīmēt arestētajam medicīnisko palīdzību, tostarp psihiatrisko. Nākošā tiesas sēde notiks 5. jūlijā.

Avots

Komentē 2

 
Anonīms
 

Lelde, ja izteikties latviski, tu esi pilnigi debila. Man zel, bet ja jau kops dzimsanas, tad jau zel vel vairak.

29.jūnijs Atbildēt

Nesaprotu, kāpēc portāls nebloķē/nedzēš šīs Leldes komentārus...

Un, jautājums Leldei - vai kāds arī uzķeras?

29.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:39

Jaunākās diskusijas