Jauna informācija par slepkavību Bolderājā, kurā nogalināta jauna meitene

Portāls nra.lv 20.jūn 2019
 
Dmitrijs Suļžics/ F64 Photo Agency
Otrdienas rītā Bolderājā, Buļļupes kanālā, tika atrasta piecpadsmit gadus veca mirusi meitene ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Valsts policija nekavējoties uzsāka nozieguma izmeklēšanu un pavisam drīz noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījuši divi bojāgājušajai pazīstami vīrieši kopīgas alkohola lietošanas laikā. Jau tajā pašā dienā abi aizdomās turētie tika aizturēti. Šodien, 20. jūnijā, tiesa viņiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

18. jūnijā pēc pulksten pieciem no rīta Valsts policija saņēma izsaukumu no kāda makšķernieka, kurš ziņoja, ka Rīgas mikrorajonā Bolderājā, Buļļupes kanālā, pamanījis cilvēka līķi. Likumsargiem ierodoties notikuma vietā, saņemtā informācija apstiprinājās - tika atrasts 2005. gadā dzimušas meitenes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Likumsargi nekavējoties uzsāka iespējamo vainīgo meklēšanu.

Pavisam drīz Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes policisti noskaidroja, ka ar šo noziegumu, iespējams, saistīti 1991. un 1999. gadā dzimuši vīrieši, kuri pazinuši bojāgājušo meiteni. Noskaidrojot šo personu atrašanās vietu, viņi tajā pašā dienā tika aizturēti.

Pašreizējā policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka naktī no 18. uz 19. jūniju jauniešu kompānija Bolderājā lietojusi alkoholiskos dzērienus. Ap pulksten desmitiem vakarā abi vīrieši un pusaudze kompāniju pametuši un devušies atpūsties uz kādu dzīvokli. Pagaidām nenoskaidrotu iemeslu vīrieši meiteni dzīvoklī noslepkavojuši. Pēc nozieguma vīrieši viņas līķi aiznesuši uz Buļļupes kanālu un tur iemetuši.

Sākotnējās ekspertīzes rezultāti liecina, ka meitene tikusi nožņaugta. Policija šobrīd turpina skaidrot precīzākus notikušā apstākļus un nozieguma motīvus.

Aizturētie vīrieši iepriekš nav nonākuši policijas redzeslokā par krimināliem noziedzīgiem nodarījumiem.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 117. panta 12. punkta - par nepilngadīgā slepkavību. Par šādu noziegumu soda ar mūža ieslodzījumu vai ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz 20 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Šodien, 20. jūnijā, tiesa abiem aizdomās turētajiem vīriešiem piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Neatkaribas jaunie SMURGULI savu dzivi nobeidza.Ta turpiniet ar vinu visatlautibu.Musu valdibai uz visu sito ir tirais nieks nosplauties.Sitie ir tie istie valsts PATRIOTI.

21.jūnijs 2019 Atbildēt

Tie nav nekādi patrioti - vienkārši mūsu cietumi ir pielāgoti deputātu un miljonāru vajadzībām. Tur cilvēkus nparaudzina bet kropļo. Atrunājas valdība ar Eiropas direktīvām.

21.jūnijs 2019 Atbildēt

Audzina ģimene, ne valdība.

22.jūnijs 2019 Atbildēt

Rakstīts ka meitene bija 15 gadus veca, dzimšanas gads rakstīts 2005,tad jau sanāk ka viņai šogad palika tikai 14 gadi, ar kādu izglītību tur strādā.......

22.jūnijs 2019 Atbildēt

Un, tai pat laikā, alkoholam samazina nodokli...

25.jūnijs 2019 Atbildēt

kad es uzrakstīju e-kl ka berni skolā 1.kl esot ka sūņi nevis ka bērni- KAUJAS-man TŪLĪT muti aizbaža uz 2 gadiem.SKOLA NEMĀK AUDZINĀT. UN ARĪ NEMĀK IEMĀCĪT BĒRNAM NEKO-tagad tikai SPORTS un kara spēles. PAT JAUNGADA KLASES VAKARU PARVĒRŠ PAR SPORTA SPELE. Tā DVĒSELE paliek dzīļi novārtā.SKOLOTĀJI NEKAUNĪGI CENŠĀS NOPELNĪT NAUDU-nekādas prasības. BĒDĪGI

27.jūnijs 2019 Atbildēt

Jums ar derētu pamācīties skolā, vismas gramatiku...

29.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:47

Jaunākās diskusijas