Upē Bolderājā atrod kailas sievietes līķi; atklājas baisas detaļas par notikušo

tautaruna.lv 20.jūn 2019
 
SCANPIX
Baisi notikumi šonedēļ risinājušies Bolderājā, kur pēc notikušā nozieguma ūdenī atrasts kailas sievietes līķis.
"Otrdien agrā rītā pie Bolderājas tilta pār Buļļupi vietēji iedzīvotāji pamanījuši aizdomīgo skatu, kad pie krasta piebraucis trafarēts pašvaldības policistu busiņš. Vīri formās sākuši lūkoties un kaut ko pētīt ūdenī, bet mirkli vēlāk pie likumsargiem piebraukusi ugunsdzēsēju glābēju ekipāža," vēsta raidījums "Degpunktā".

Runājot par notikušo zināms, ka ūdenī atrasts gados jaunas, kailas sievietes līķis. Arī detaļas par sievietes nāvi ir visai baisas- pēc vietējo teiktā, noslīkusī sieviete bijusi kādas Bolderājas vidusskolas audzēkne, kura liktenīgajā vakarā gājusi pastaigā ar saviem draugiem. Pazīstamo lokā noticis konflikts - kāds no kompānijas piedāvājis meitenei iesaistīties seksuālās attiecībās, bet viņa atteikusies. Par to no savu draugu rokas saņēmusi sodu.

Neoficiāla informācija liecina, ka uzbrucēji bijuši vairāki vīrieši vecumā no 20 līdz 24 gadiem un, iespējams, kādas jūrskolas audzēkņi. Acīmredzot, par vienu no iemesliem aukstasinīgajai slepkavībai bijis tas, ka puiši bijuši alkohola vai narkotisko vielu apreibumā.

Valsts policija sākusi izmeklēšanu un aizdomās turētās personas ir aizturētas.

Avots: Raidījums "Degpunktā"

Komentē 16

 
Anonīms
 

Šitādiem ''DRAUGIEM '' maksimālo soda mēru. Lai pārdomā savu nodarījumu.Pretīga tā mūsdienu Jaunatne palikusi. Līdzjūtība vecākiem! ;(

20.jūnijs 2019 Atbildēt

Jautaajums, kaapeec taadus draugus vispaar izveelas? Garlaiciigi bija?

20.jūnijs 2019 Atbildēt

Un ka tu domaaaa,kas pie ta ir viss vainigs?Musu DEBILA valsts sistema kura iedeva viniem visatlautibu.Ko sejat to plaujat.Pagaidiet,,,tie ir tikai puku katini,buss ari ziedini.Atgriezties pie KRIEVU laikiem.Tad tadi smurguli tadu seksu redzetu,ka pat sapnos tadi neraditos.Viena debila jaunatne.

21.jūnijs 2019 Atbildēt
Ilga Kupša > eriks

Tas viss sākās Jūsu pieminētajos " krievu laikos"-par visu atbildēja partija un valdība.Cilvēki strādāja, cēla komunismu- galvenais bija kolektīvs, ne ģimene.No 2 mēnešu vecuma bērns bija silītē,tad bērnudārzā,armijā...( gadās ka cietumā).kapsētā-visu laiku kolektīvā,jādomā nav, lai domā priekšnieks.Tagad, ka katram pašam jādomā par savu dzīvi, iztikšanu, jāatbild par savu rīcību,to neprot. Un atkal vainīga valdība, ne tēvs, māte kā piemērs un audzināšana.

22.jūnijs 2019 Atbildēt
Ditmārs Matuševics > ilga.kup.a

Kā var ko izaudzināt, ja viss ir atļauts? Un nemuldi par "krievu laikiem", ja tos pat īsti neesi piedzīvojusi. Tad bērni un jaunieši mācēja gan klausīt, gan uzvesties, nevis kā tagad, kad ir tikai Tiesības.

27.jūnijs 2019 Atbildēt

Nāves sodu šiem puišiem, un cilvēkiem kas izdara līdzīgas lietas...

20.jūnijs 2019 Atbildēt

Emocionālais muļķis. Un kas notiks, ja izrādīsies, ka kāds no tiem, kam izpildīja nāves sodu nebija vainīgs?

20.jūnijs 2019 Atbildēt
Valda > andrew.robbins

Vainīgs ir arī tad ,ja par notikušo neziņo.Biji tu visu redzēji tātad līdzvainīgs.Un tas ir tikai pareizi!

20.jūnijs 2019 Atbildēt

100% tev piekritu.

21.jūnijs 2019 Atbildēt

Vairāk narkotikas ,alhaholu un bezatbildīgus vecākus ,kuriem vienalga kā aug ,kad tik soc.iestādes liek mierā.Tie ir tikai ziediņi pie šīs audzināšanas.

20.jūnijs 2019 Atbildēt

Vaina nav "bezatbildīgajos vecākos" kā jūs to saucat, vaina ir kompānijā kurā bērns ir izaudzis.

27.jūnijs 2019 Atbildēt

Tāda modernā kultūra,maza nozīme ētikai un morālei... skumji,bet materiālismā ideālisma vērtībām maza ietekme... kultūra degradējās...bet,ja seksuālā apsēstība noved līdz slepkavībai, varbūt vajag izkastrēt,par einuhiem... būtu laba viela pārdoma citiem...

21.jūnijs 2019 Atbildēt

Pakārt

21.jūnijs 2019 Atbildēt

Pati jau arī nebija baigi labā. Dzēra 15gados.

22.jūnijs 2019 Atbildēt

Mēs tak esam EIROPĀ.......

22.jūnijs 2019 Atbildēt

Tā notiek visā pasaulē.

2.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas