Aizkrauklē kādas ģimenes ārstes rīcība satriec vietējos

tautaruna.lv 6.jūn 2019
 
F64
Aizkraukles ģimenes ārste tikusi pieķerta pie stūres 1,7 promiļu alkohola reibumā. Šādā stāvoklī viņa avarējusi pie gājēju pārejas, notriecot divus stabus, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Jāatgādina, ka iepriekšējā gada nogalē teju triju promiļu reibumā pie stūres pieķēra Aizkraukles tiesnesi, iepriekš arī vietējā prokurore ”izcēlās” kā dzērājšofere, savukārt tagad uzmanības centrā nonākusi ārste.

Avārija notika Aizkrauklē, Jaunceltnes un Lāčplēša ielas krustojumā, 1. maijā, sestdienā, pirms pulksten 6.00 no rīta.

Valsts policijā (VP) informē, ka automašīna avarējusi paaugstināta riska vietā - pie gājēju pārejas notriekusi apgaismes un gājēju pārejas ceļazīmes stabus.

Pēc tam spēkrats šķērsojis pretējā virziena joslu, uzbraucis uz apmales un, pārbraucot pāri zālāja zonai, apstājies uz gājēju ceļa. Ceļu satiksmes negadījumā šofere guvusi sasitumus.

Pie stūres bija 1958. gadā dzimusi sieviete, kuras izelpā likumsargi konstatēja 1,7 promiļu alkohola reibumu, informē VP. Reģionālais medijs ”Staburags”, atsaucoties uz kāda aculiecinieka stāstīto, raksta, ka, ”vērojot no malas, licies, ka automašīnas vadītāja nemaz nav bremzējusi. Pēc notikušā viņa kādu laiku no automašīnas nav izkāpusi. Par laimi, tobrīd uz gājēju pārejas nebija neviena cilvēka.”

Zemgales rajona tiesa Aizkrauklē, kas izskatīja lietu, medijam apstiprina, ka pie stūres bijusi Olga Tomaševska, kura ir Aizkrauklē praktizējoša ģimenes ārste.

Likumsargi nosoda braukšanu dzērumā, savukārt iedzīvotāji ne vien nosoda šādu rīcību, bet arī uzskata, ka tā nepiedien ārstam un grauj profesijas tēlu.

"Man tas šķiet neiedomājami! Nepieņemami, ja parasts cilvēks sēžas dzērumā pie stūres, bet - ja tas ir ārsts. Tas, protams, iedragā šīs cienījamās profesijas prestižu. Es pat apdomātu no šāda ārsta pakalpojumiem atteikties, ja būtu mans ģimenes ārsts," pauž kāda vietējā iedzīvotāja.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Un tūliņ pār garus gadus cienītu cilvēku nogāzīsies liekuļu zākāšanās. Tik latviski ir publiski izmālēt savu kristāldzidro un super pareizo dzīvi pret kādu, kas KĻŪDĪJIES. Nu paturiet savus sterilos akmeņus pie sevis, vai vismaz noskaitiet līdz 'cik tur', iekams sāksiet riet.

6.jūnijs 2019 Atbildēt

Pati arī saprati,ko uzrakstiji??Kāda kļūda!!!Sēsties dzērumā pie stūres ir pielīdzināms vismaz kā slepkavības mēģinājums ar iepriekšēju nodomu!!!

6.jūnijs 2019 Atbildēt

Tiešām, labi uzrakstīji!!

6.jūnijs 2019 Atbildēt

tieši tā,un vēlāk tādi liekuļu gabali,kā janovskas vēl skries pēc palīdzības!

9.jūnijs 2019 Atbildēt

Kāpēc 1.maijs,ja tas notika 1.jūnijā?

6.jūnijs 2019 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu.

6.jūnijs 2019 Atbildēt

Tiem kam patīk citus pazemot,šāds ir labs gadījums...katram reizi daudzos gados var paslīdēt kāja...vērtīgi ja blakus atrodas draugi, kuri atbalsta... protams,vieglāk ir kritizēt ne atbalstīt...kopumā spēks rodas atbalstot,ne augstprātīgi kritizējot...jebkura kritika satur daļu augstprātības...

arī virtuālā vide ir labvēlīga zema līmeņa komunikācijai,jo atkrīt neverbālā daļa...

21.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:03

Jaunākās diskusijas