Sauriešos notikusi "mistiska" avārija

tautaruna.lv 24.mai
 
Ekrānšāviņš no video
Sauriešos noticis nopietns negadījums. Kas bija avārijas iemesls - atliek vien minēt, vēsta raidījums "Degpunktā".

Šī avārija ir piemērs tam, ka pat taisnā ceļa posmā var notikt visnegaidītākās lietas un šoferiem vienmēr jābūt modriem.

Ap plkst. 13.00 mediķu palīdzība bija nepieciešama autoavārijā iekļuvušiem cilvēkiem, proti, ceļa posmā starp Sauriešiem un Vālodzēm. Tur bija saskrējušies divi spēkrati - ”Volvo” un ”Audi” un ievainoti abu auto šoferi.

Negadījuma aculieciniece, kurai sagadījies braukt aiz avarējušā ”Audi”, stāsta, ka ”Volvo” stūrētāja braukusi Sauriešu virzienā un bez kāda redzama iemesla izbraukusi no savas joslas un iestūrējusi pretējā.

Rakstīja īsziņas, runāja pa telefonu, krāsoja lūpas, iesnaudās vai vienkārši novērsās no ceļa - var tikai minēt, kādi bija iemesli nopietnajam negadījumam.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Nu “mistiska” bez gala. Ir neskaitāmas lietas kas var izraisīt šādu ķibeli. Un ne visas saistītas ar vadītājas neuzmanību. Ja piemēram, kādu apstākļu dēļ, auto noslāpst braucot, stūres pastiprinātājs izslēdzas un stūre vienkārši kļūst nepagriežama, īpaši sievietei, īpaši ja tam neesi gatavs. Protams, musdienu lielākā problēma-telefons, jebkādā izpausmē.

25.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:46

Jaunākās diskusijas