Zemes klēpī gulda Sindiju Roni; māte atklāj jaunus faktus par nāvi

tautaruna.lv 17.apr 2019
 
Bezvests.lv
Šodien zemes klēpī tiks guldīta 20 gadus vecā Sindija Rone, kura bezvēsts pazuda 9. aprīlī, taču pēc divu dienu meklēšanas viņa tika atrasta akā mirusi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. 

Portāls liepajniekiem. lv informē, ka Priekules pašvaldība gan mātei, gan jaunākajam dēlam nodrošina psiholoģisko palīdzību un finansiālu atbalstu Sindijas apbedīšanai, kā arī risina jautājumu par dzīvesvietas maiņu. Sociālā dienesta darbinieki regulāri komunicē ar ģimeni un tai tiks sniegta visa iespējamā palīdzība. Māte neslēpj, ka pēc notikušā līdzšinējā dzīvesvietā uzturēties vairs nespēj, jo tas esot psiholoģiski smagi.

Pēc sievietes teiktā jau atrasts dzīvoklis jaunajās mājās Priekules centrā, kurp jau tuvākajā laikā māte ar dēlu varēs pārcelties.

Māte portālam pastāstījusi, ka naktī uz 10. aprīli jutusi, ka noticis kas nelāgs.

"Automašīna, kuru nākamajā dienā policija arestēja, tonakt atradās garāžā. Vien tajā nebija segas, kas parasti mašīnā stāvēja. Un bija salocīts bagāžas nodalījuma vāks. Viņš teica, ka to esot salocījis, atpakaļgaitā stumjoties garāžā," atminas māte.

Dzīvesbiedrs viņai teicis, ka dodas strādāt uz Zviedriju un brauks uz lidostu. “Policijas darbinieki mani informēja, ka viņš piedzēries aizturēts Skrundā. Tur divas dienas esot uzturējies. Esot zvanījis savam brālim un sūdzējies, ka esot nolaupīts, tiekot turēts gūstā...” stāsta sieviete.

Policija gan neko no sievietes paustā ne apstiprina, ne noliedz. Izmeklēšanas interesēs nekāda informācija netiek izpausta.

Likumsargi par Sindijas pazušanu ziņoja 10. aprīlī, bet dienu vēlāk informēja, ka jauniete atrasta mirusi lauku apvidū, Vaiņodes novada Embūtes pagastā.

Uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma tika aizturēts un apcietināts 1986. gadā dzimis vīrietis - bojāgājušās Sindijas patēvs Viesturs Priščepovs, kurš jau agrāk bijis vairakkārt sodīts. Pēdējo reizi tas noticis 2006. gadā, kad Viesturam tobrīd bija vien 19 gadu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Šitie frukti nemainās bez nosišanas.

17.aprīlis 2019 Atbildēt

Galīgi nesakarīgs raksts ,no kura netiek skaidrs ,kas īsti noticis .Tāds iespaids ,ka rakstījusi 8.klases skolniece ,vai kāda ārzemju žurnāliste ,kurai ir problēma izteikties latviski .

17.aprīlis 2019 Atbildēt

Nāvi pret nāvi tādiem bandītiem, nevis barot kā veprus cietumā,kur redzi viņš labi uzvedās un pirms termiņa atbrīvoja... brīvībā neprot uzvesties,tad uz šahtām visus tādus slepkavas tur ,lai nosprāgst kā traki suņi...

18.aprīlis 2019 Atbildēt

Galvenais ir noskaņot sabiedrību pareizajā virzienā,tad mazliet apstrādāt aizdomas turamo un viss ir labi.Sabiedrība ir apmierināta,sliktais cilvēks uz nārām.Starp citu tāda neapskaužamā situācijā var nokļūt jebkurš cilvēks,kurām nav naudas dārgiem advokātiem.Es protams neaizstāvu tiešām vainīgos,bet diemžēl dzīve ir dzīve.Jebkurš no mums var nokļūt nepareizā vietā un laikā un tad pierādīt savu nevainību ir ļoti grūti,dažreiz pat neiespējami.Mans vectēvs nostrādāja ļoti ilgi par izmeklētāju,un vecumdienās atzinas,ka represīvais valsts aparāts,ir ļoti daudz nevainīgo cilvēku padarījis par vainīgiem,jo tā esot vienkāršāk strādāt.Izrādās pierādīt cilvēkam nevainību ir ļoti grūti bieži neiespējami.

25.aprīlis 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas