Kā tas iespējams? Policisti Rīgā atrod vīrieti, kas nemaz neeksistē

tautaruna.lv 13.mar 2019
 
F64
Kādā Mežciema daudzdzīvokļu nama kāpņu telpā aizturēts vīrietis, par kura identitāti joprojām nav nekādas skaidrības, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Darbdienas pēcpusdienā Rīgas pašvaldības policijas Vidzemes pārvaldes kārtības sargi devušies talkā kādai pamatīgi pārbiedētai Mežciema iedzīvotājai. Sieviete sūdzējusies par to, ka viņas dzīvokļa durvīs iekšā laužas kāds ārkārtīgi agresīvs kungs.

Policijas izsaucēja pieļāva, ka iereibušais savulaik dzīvojis konkrētajā namā.

Laikā, kamēr policisti centušies izdibināt, kas tad ir aizturēto nodalījumā ietupinātais kungs, notikuma vietā negaidīti parādījusies kāda sieviete, kura uzdevusies par aizturētā dzīvesbiedri un lūgusi vīru atbrīvot. Lai arī datubāzēs izdevies uziet kādu vīru ar viņas nosauktajiem personas datiem, fotoattēlos redzamais kungs bijis kāds pavisam cits cilvēks.

Kā atklāj Valsts policijas pārstāvji, kolēģu aizturētais vīrs vēl joprojām atrodas aiz restēm un neatkarīgi no jau paveiktā darba divu dienu laikā tā arī nav izdevies noskaidrot vīrieša patieso personību - šāds cilvēks datubāzēs neeksistē.

Jāpiebilst, ka minētais vīrietis centies nosaukt svešas personas datus, turklāt viņa kabatā atradusies arī ārkārtīgi kvalitatīvi viltota pase.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tad jau būs citplanētietis,fiksi jālaiž vaļā,ka nesanāk s..di,jeb pret drošības naudu,lai neaizlido.

13.marts 2019 Atbildēt

Tas visdrīzāk izskatās pēc personas, kura ir mainījusi izskatu ar plastisko operāciju, lai slēptos no bandītiem. Tā notiek dažreiz, par to Policijai vajadzētu aizdomāties, ka tā nenotiek tikai filmās. Cilvēks tas pats, bet seja veikta ar Plastisko operāciju. Tas lai kāds viņu neatpazitu. Problēma, ka Latvijā nav tādu kompjuteru, lai veiktu sejas vaibstu salīdzināšanu.

13.marts 2019 Atbildēt

Jaunajaam paseem kas jau sen ieviestas pirkstu nospiedumi bij jaatstaaj.

13.marts 2019 Atbildēt

es ceru ka nemeklē ,:D

13.marts 2019 Atbildēt

es ceru ka nemeklē ,:D

13.marts 2019 Atbildēt

Kāds veicis korekcijas datu bāzē vai ari sava laika paguva pasi iegadaties. un nav pirkstus nodevis vai tie ari iznemti no bazem. bravo

14.marts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:08

Jaunākās diskusijas