Draudzene ar īsziņu palīdzību pamudina mīļoto izdarīt pašnāvību

tautaruna.lv 8.feb 2019
 
AP/Scanpix
Nežēlīga draudzene, kura ASV, Masačūsetsas štatā, ar īsziņu palīdzību iedrošinājusi savu draugu izdarīt pašnāvību kādā autostāvvietā, turpmāko laiku pavadīs aiz cietuma restēm, vēsta "The Mirror".

22 gadus vecajai Mišela Kārterei bija vien 17 gadu, kad viņa "bombardēja" 18 gadus veco draugu Konrādu Roju ar īsziņām, kas noveda pie pašnāvības 2014. gadā.

AP/Scanpix

Viņa iedrošinoši rakstīja: "Tu beidzot debesīs būsi laimīgs. Vairs nebūs sāpju. Ir labi būt nobijušamies un tas ir normāli. Es domāju, tu nomirsi. Es uzskatu, ka tu gribēji to darīt. Ir īstais brīdis un tu esi gatavs - izdari to, mīļais."

Kārtere tika apsūdzēta slepkavībā un tika notiesāta uz diviem ar pusi gadiem 2017. gadā. Taču viņa bija uz brīvām kājām, kamēr tiesas lēmums tika pārsūdzēts. Masačūsetsas tiesa nolēmusi, ka Mišelai tomēr būs jādodas uz cietumu, jo viņas dēļ Rojs izdarījis pašnāvību.

AP/Scanpix

Komentē 3

 
Anonīms
 

stulbie džeki, vienas kuces vietā būs nakamā

8.februāris 2019 Atbildēt

Jaaa.Mani tas pats izbrina.Cik stulbi ir tie ASV Vina tac vinu nenogalinaja.Tad jau slepkavibas romanus ari nedrikst lasit.Rakstnieci iesedinas.Kadas debilas sausmenes,slepkavibu filmas rada.Tad jau visi skatitaji viens otru apkautu.Tie nu tocna ir DEBILAKI par KRIEVIEM.Vel vini lien musu zeme ar savu debilitati.Izdzimteni jobenie.

9.februāris 2019 Atbildēt

Kāda neliete, tādu vajag iesēdināt uz 10 gadiem

9.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:09

Jaunākās diskusijas