Sita galvu pret zemi! Mamma stāsta par to, kā Liepājā piekauta viņas meita

tautaruna.lv 6.feb
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / SCANPIX
Janvāra beigās Liepājas 8.vidusskolā starpbrīža laikā vairākas meitenes uzbrukušas kādai 7.klases skolniecei. Izrēķināšanās beidzās ar to, ka 12 gadus vecā meitene nonāca slimnīcā ar pārsistu galvu, vēsta portāls "liepājniekiem.lv".
"Pat nevarēju iedomāties, ka meitenes var būt tik nežēlīgas. Cik man zināms, tad konflikts 28. janvārī izcēlies skolas pagrabstāva ģērbtuvē - manai meitai Veronikai uzbruka vairākas pusaudzes, viena no viņām paņēma meitu aiz galvas un sita to pret zemi. Protams, pēc tam bija asinis un nepieciešama medicīniskā palīdzība," pastāsta cietušās meitenes māte, piebilstot, ka jau pirms tam pāridarītājas meiteni skolā esot apcēlušas un bijusi asāka vārdu pārmaiņa. "To, ka mana meita nebija fiziskas izrēķināšanās iniciatore, var apstiprināt arī aculiecinieki, kuri apgalvoja, ka Veronika no konflikta situācijas ar apkārt esošām meitenēm esot centusies izvairīties un gājusi no ģērbtuvēm prom, taču tūlīt pēc tam sekojis uzbrukums," sarunā norāda meitenes mamma.

Liepājas 8. vidusskolas direktore Anita Kuncīte "Kurzemes Vārdam" pastāstīja, ka, pārrunājot notikušo ar iesaistītajām skolniecēm, esot noskaidrojies, ka konflikts, visdrīzāk, izcēlies pēc asākas vārdu pārmaiņas.

Tāpat zināms, ka šobrīd cietusī meitene no slimnīcas jau atgriezusies mājās. " Protams, ka meitai šis ir psiholoģiski smags trieciens, taču nedomāju, ka mums tāpēc būtu jāmeklē jauna skola un jāslēpjas. Es viena audzinu divas meitas un strādāju, taču iespēju robežās tagad centīšos pavadīt meitu gan uz skolu, gan sagaidīt no tās," norāda mamma.

Avots: "liepajniekiem.lv"

Komentē 2

 
Anonīms
 

Vai tas izdzimtenes ir apcietinātas,kuras tik zvērīgi piekāva meiteni.Pēc raksta neko nevar saprast.

6.februāris Atbildēt

Neeee,Tas bij vinu tiesibas ta rikoties.Matei vaidzetu griesties tiesa pret bernu tiesubas aizsardzibu kas visu sito pielauj,un atbalsta vardarbibu.Vinam nekas nebus jo likums nepilngadigos SMERDELUS aizstav.Labi ka man nav bernu,citadi,man pat roka nenodrebetu visu to kantori izsaut.Driz jau ta X stunda pienaks ka vares skolas izsaut visas skolotajas.Direktori pedejo,lai tik aizsledz durvis ciet.

7.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:25

Jaunākās diskusijas