Krāpnieki atmaskoti! Rīgas ielās parādījušies viltus invalīdi, kas ubago

tautaruna.lv 3.jan
 
facebook.com
Cilvēki sociālajos tīklos nereti dalās ar informāciju par kādiem krāpniekiem. Šoreiz uzmanību šai problēmai pievērsusi arī radošā komanda "Edart.tv", kas sociālajā tīklā facebook publicējusi vairākus attēlus ar rumāņiem, kas ubago Latvijā.
"Mūsu ielās ir parādījušies rumāņi, kas izliekoties par invalīdiem, ubago naudu," sociālajā tīklā facebook raksta "Edart.tv" pārstāvji. "Nedodiet viņiem ne centa". Tāpat vietnē youtube.com viņi publicējuši video, kurā redzams, ka patiesībā viens no "invalīdiem" nav tik nespējīgs, kā izliekas.

Jau vēstīts, ka 27.decembrī pulksten 15.12 Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par kādu sievieti, kura uzmācīgā veidā ubago pie viena no Pļavnieku tirdzniecības centra ieejām. Uz norādīto vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes autopatruļa.

Likumsargi notikuma vietā sastapa Rumānijas pilsoni, kura jau iepriekš bija nonākusi policijas redzeslokā. Sievietei bija piestiprināta plāksne ar uzrakstu par lūgumu pēc palīdzības, bet rokās atradās plastmasas glāze ar sīknaudu.

Pēc mirkļa pie policistiem pienāca arī tirdzniecības vietas apsargs, kurš informēja, ka sieviete regulāri uzturoties teritorijā un traucējot apmeklētājiem. Apsargs stāstīja, ka sieviete veikala apmeklētajiem ejot klāt un diedelējot naudu.

Rīgas pašvaldības policija atgādina, ka ubagošana Latvijā ir atļauta, tomēr tā ir ierobežota. Rīgas administratīvajā teritorijā ubagot ir aizliegts Rīgas vēsturiskajā centrā, sabiedriskajā transportā un tā pieturvietās, uz ceļa braucamās daļas, veloceliņiem un pie gājēju pārējām, kā arī uz ietvēm, estakādēm, laukumiem un citiem gājēju ceļiem, kur tas var traucēt gājēju kustību. Tāpat ir aizliegts ubagot jebkurā citā vietā, ja tas tiek darīts uzmācīgā veidā.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas