Notriekta vesela ģimene; jauna informācija par baiso avāriju Jūrmalā

tautaruna.lv, LETA 3.jan
 
F64
Nedēļas nogalē Jūrmalā – netālu no Dzintaru koncertzāles – notika smaga avārija, kurā, kā izrādījās cieta četri vienas ģimenes locekļi, divi no viņiem gāja bojā, vēstīja raidījums "Degpunktā".

Ģimene sestdienas vakarā kopīgi devās uz Dzintaru koncertzāli, lai apmeklētu priekšnesumu, kurā uzstājās viņu mazdēls. Zēna radinieki, izkāpjot no vilciena, šķērsoja Meža prospekta un Skujienes ielas krustojumu, lai nokļūtu ielas otrā pusē. Pāris mirkļus vēlāk brauktuves vidū notika smaga sadursme, un visus četrus ģimenes locekļus nebija pamanījis kāds ”Toyota” vadītājs.

“Gājēji šķērsoja brauktuvi tam neparedzētā vietā. [..] Gājējiem apģērbā nebija nekādu arī atstarojošo elementu,” stāsta Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieka vietniece Vineta Mistre.

Vīrieša vārdā Andrejs tēvs gāja bojā notikuma vietā, mediķiem nespējot vīrieti reanimēt. Savukārt Andreja vectēvs un sievas vecāki nekavējoties tika nogādāti slimnīcā.

Dienu vēlāk no ļoti smagām traumām slimnīcā mira vectēvs, piebilst Andrejs.

”Toyota” automobili liktenīgajā vakarā vadīja kāds vīrietis, kurš pēc negadījuma notikuma vietā sagaidīja policiju. Šofera izelpā netika konstatēta alkohola klātbūtne.

Kā ziņo aģentūra LETA, Valsts policija sākusi kriminālprocesu par Jūrmalā notikušo avāriju. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka gājēji brauktuvi šķērsojuši neatļautā vietā intensīvas satiksmes laikā, tāpat gājējiem nav bijuši gaismu atstarojošie elementi, norādīja policijas preses pārstāve Simona Grāvīte. Par notikušo ir sākts kriminālprocess un izmeklēšanā tiks skaidroti visi notikušā satiksmes negadījuma apstākļi, kā arī vērtēta gan gājēju, gan autovadītāju rīcība.

Avots

Komentē 7

 
Anonīms
 

Tagad pa mobilo runā neierauga it sevišķi vakara bez atstarotājiem. Sarga savu dzīvību pats. Tas ka Tu redzi mašīnu nenozīmē ka Tevi redz.

4.janvāris Atbildēt

Es vispār neuzticos esošai transporta sistēmai tapec investēju inovacijā skyway.capital/?partner_id=167899

4.janvāris Atbildēt

Es nezinu, ar ko bars pensionāru rēķinājās, bliežot pāri ceļam neatļautā vietā bez atstarotājiem. Man vadītāja ir žēl, ka viņam tagad ar šo būs jāsadzīvo kaut gan viņš nav vainīgs..

5.janvāris Atbildēt

Bet man ir ļoti žēl cilvēku, kuri cieta smagas mokas un divi zaudēja arī dzīvības, kā arī žēl viņu tuvinieku, kuriem ar šīs smagās avārijas sekām būs jādzīvo visu mūžu. Pie tam cietušie bija cienījami cilvēki, bet ne pensionāru bars, kā šeit izsakās.

Un Jūrmala tomēr ir pilsēta ar apgaismotām ielām un braucot ar atļauto ātrumu un neskatoties telefonā, nevar neieraudzīt gājējus. Situācija ir ļoti neskaidra un cerams rūpīgi veikta izmeklēšana dos atbildes.

5.janvāris Atbildēt

Jo haidi,vaditajs nav vainigs ,ka neredz cetrus cilvekus! ja uz brauktuves butu cetri stabi -tad ari uztriektos virsu?ko nozime bez atstarotajiem ? cilveki samaksaja ar savam dzivibam ,jo ,luk tiem nebija atstarotaju! Ka ar masinas vaditaju? acis nav pareiza vieta jeb brauca ka gribeja?Jurmalas pilseta nav atruma ierobezojumu?

6.janvāris Atbildēt

Tu pati brauc? Man, paldies Dievam, ir paveicies, bet gājēji bez atstarotājiem ir problēma! Sevišķi nesaprotu, ko domā vecāki, kuru bērni vakarā brauka ar riteņiem, un atstarotāja nav ne ritenim, ne bērnam!

Vieta, kur ģimene gāja pāri ceļam, ir tik bīstama, ka es tur neietu pāri pat apkārusies ar atstarotājiem līdz ausīm.

6.janvāris Atbildēt

Cilvēki ir ļoti bezatbildīgi tie kas iet kājām, nu nevar redzēt tumšajā laikā cilvēkus bez atstarotājiem, esmu to pati piedzīvojusi, un tāpat ejot pāri gājēju pārejām ir cilvēki kuri nemaz nepaskatās vai ir mašīnas tuvumā vai nav un vnm būs vainīgi nabaga šoferīši, ziemā tagad ceļi ir slideni un nav tik viegli nobremzēt kā domā gājēji, man ir jau 55 gadu braukšanas stāžs un redzu kas notiek uz ceļiem, visu cieņu šoferītim ka viņš vēl neparāva pēdu...

10.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:35

Jaunākās diskusijas