Mērķis bija sakropļot! Sieviete atklāti par piedzīvoto uz ielas Rīgā

tautaruna.lv 3.jan
 
Ekrānšāviņš no "Degpunktā" video
Kāda sieviete atklāti pastāstījusi, ko viņai nācies piedzīvot uz ielas Rīgā.

Raidījums "Degpunktā" informē, ka sieviete vārdā Marija kļuvusi par varmākas upuri - uzbrukumā viņai nācies cīnīties par dzīvību, kamēr garāmgājēji un aculiecinieki izlikušies, ka neko neredz.

Laikā, kad viņa devusies uz darbu, viņai uzbrucis bijušais draugs.Gaišā dienas laikā dāma sadurta vairāk nekā 10 reizes. Ārsti neslēpj- trīs no dūrieniem varēja būt nāvējoši.

Marija atceras, ka apkārt bijuši vairāki aculiecinieki, kuri varējuši nākt viņai palīgā, taču neviens uz uzbrukumu nav reaģējis. Sieviete metusies uz ceļa pie garāmbraucošām automašīnām un mēģinājusi pievērst uzmanību. Uzbrucējs tajā brīdī sācis bēgt, informē "Degpunktā".

Viņai palīdzējis vien kāds puisi un meitene, kuri izsaukuši arī mediķus. Pēc brīža ieradusies ātrās palīdzības brigāde, un mediķi sievieti steidzīgi nogādāja slimnīcā. Marija četras dienas pavadīja reanimācijas nodaļā un pārdzīvoja vairākās operācijas. Šobrīd sievietes dzīvībai nekas nedraud, veselības stāvoklis ir stabilizēts un uz sejas ir uzliktas vairākas šuves.

Avots: Raidījums ""Degpunktā"

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nav jau brīnums. Latvijā tas ir tradicionāli, lai kas arī ar sievietēm notiek, pašas vainīgas. Neviens neies palīgā. Brīnos ka vēl nav vīrieši ķengas sarakstījuši

4.janvāris Atbildēt

Tas labi, ka viņai palīdzējis vismaz kāds puisi un meitene, kuri izsaukuši arī mediķus.

4.janvāris Atbildēt

Ilze Bode -esat atpalikusi domajot,ka vienmer sievietes vainigas,vai neko nezinat par varmacibam gimenes un cilveku attiecibas?

6.janvāris Atbildēt

Jūs, kundze, lasīt protiet? Un lasot kaut ko vismaz saprotiet?

22.marts Atbildēt

Vienaldziba visapkart...Sievietem ari jadzivo atbildigak.Ir tacu izvele starp isiem brunciem un garakiem...izvele starp kaut kadu plufekli virieti un zolidu kungu :)

6.janvāris Atbildēt

Diāna, vai Jūs kārtīgi izlasījāt manu komentāru???

23.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:27

Jaunākās diskusijas