Trakums! Rīgā piedzēries autobusa šoferis ietriecas žogā un nogāž luksoforu

tautaruna.lv 5.dec 2018
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Kāda 60 gadus veca autobusa šofera sēšanās pie stūres vairāk nekā 3 promiļu reibumā varēja beigties diezgan bēdīgi, ja policijai nebūtu izdevies viņu apstādināt, vēstīja raidījums ""Degpunktā".

Aleksandra Čaka ielā dzīvojošie īsi pirms pusnakts, izdzirdēja pamatīgu troksni, kas piepildīja pat blakus mājas kāpņu telpu. Viņiem bija skaidrs, ka uz ceļa notikusi avārija, un izbijušies, ka negadījumā kāds cietis, 148. nama iedzīvotāji izskrēja ārā un piesteidzās pie pasažieru autobusa, kurš bija ietriecies ielas norobežojumā.

“Setra” autobusā sēdēja aptuveni pieci pasažieri, kas pārsteigumā nesaprata, kā uz notiekošo reaģēt, un sastinguši palika savās sēdvietās. Transportlīdzekļa šoferis tikmēr centās stūrēt atpakaļ uz ceļa braucamās daļas. Kad viņam tas izdevās, viņš nevis apstājās ielas malā, bet gan brauca prom.

60 gadus vecais, pārgalvīgais vadītājs, centās pamest notikuma vietu, turklāt, cik vien raiti iespējams.

Pāris mirkļus vēlāk ieradās pirmā policijas ekipāža, un vietējie norādīja uz bēgošo vadītāju. Operatīvais transportlīdzeklis šķērsoja šoferim ceļu, un autobuss apstājās.

Avots

Komentē 1

 
Anonīms
 

Rīgas satiksmes autobusos esot alkometri. Saimnieks - Saskaņas RD.

Tāpat arī Centrāltirgū, kur nerimstas ' SSigareti ' tirgoņu darbība, visur skan tikai krievu valoda. Vai tiešām kāda ministrija, piem., Lauksaimniecības ministrija nevar pārņemt Centrāltirgu, lai nav jāskatās uz krāvēju nodzertajiem purniem, smēķējošajām tirgonēm, puspuvušajām, termiņu notecējušajām precēm. Te nav un nekad nebūs Krievija. Gan jau šis arī bija lielais brālis, kam slāpa.

10.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:34

Jaunākās diskusijas