Krustmeita: Skripaļs vairs nav starp dzīvajiem

tautaruna.lv 9.nov 2018
 
Ekrānšāviņš
Sergeja Skripaļa radiniecei Viktorijai aizdomas, ka viņš vairs starp dzīvajiem, ziņo laikraksts ''Известия''.
''...bija iespējas iedot viņam klausuli, vismaz uz pāris vārdiem. Bet nevienu vārdu tā arī no viņa nedzirdējām. Baidos, ka nekad arī vairs nedzirdēsim...''

''Mans tēvocis, visticamāk, vairs nav starp dzīvajiem,'' paudusi Viktorija Skripaļa.

Viņa paskaidrojusi, kas viņai radījis šīs aizdomas. ''Reizēs, kad Jūlija man zvanīja, bija iespējas iedot viņam klausuli, vismaz uz pāris vārdiem. Bet nevienu vārdu tā arī no viņa nedzirdējām. Baidos, ka nekad arī vairs nedzirdēsim,'' sacīja Viktorija.

Runājot par Skripaļa meitu Jūliju, Viktorija domā, ka viņas māsīca Lielbritānijā tiek turēta kā ķīlniece: ''Kamēr pie varas ir Terēza Meja, Jūliju no valsts neizlaidīs, kur nu vēl uz Krieviju. Viņa tur ir politieslodzītā.''

Viktorija pat pieļauj, ka Lielbritānijas vara spiež Jūlijai veikt paziņojumus, kas ir pretrunā ar viņas domām.

Kā jau ziņots, pirms deviņiem mēnešiem Lielbritānija paziņoja, ka uzbrukumā ar indi cietis Skripaļs un viņa meita. Pie notikušā tiek vainota Krievija un rezultātā abu valstu attiecības ievērojami pasliktinājās.

Komentē 3

 
Anonīms
 

To tikai tiem komunistiem vajag - zināt kur atrodas nepiebeigtais upuris, lai varētu sūtīt turp nākamo “tūristu” grupu.

9.novembris 2018 Atbildēt

Idiots.

9.novembris 2018 Atbildēt

Skripals dzivaks par dzivu.Jabut ir mulkiem ,lai to nesaprastu.Vina drosibas,ka ari meitas nolukos ,vins ir cita valsti.Ko zin tikai anglu specdienestu augstas personas.Pec visa notikusa,krievi vinu dzivu neatstas,un tadel,lai kompromitetu anglu spec.dienestus,izplata melus,ari angli tadus var izplatit,lai glabtu Skripalus.

14.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:16

Jaunākās diskusijas