Beness Aijo plāno ''izdarīt spiedienu'' uz Krievijas valdību

tautaruna.lv 15.okt 2018
 
F64
Nacionālboļševiks Beness Aijo ar saviem kārtējiem izteikumiem guvis neierasti plašu uzmanību Krievijas medijos.
To viņš darīšot ''izdarot spiedienu uz Krievijas valdību''.

Izrādās, ka bēdīgi slavenais Latvijas pilsonis, kuru pēc iesaistīšānās konflikta zonās Ukrainā iesaukuši par ''Melno Ļeņinu'', apņēmies panākt, ka Donbasu pievieno Krievijai. To viņš darīšot ''izdarot spiedienu uz Krievijas valdību''.

Aijo laikrakstam ''Novaja gazeta'', ko pēc tam pārpublicējuši lielākie Krievijas mediji kā Lenta.ru, žēlojas, ka Krievija tā arī nav pievienojusi sev Donbasu, paužot, ka tajā ''ieguldīts ļoti daudz krievu naudas, tādēļ nav izdevīgi to atdot Ukrainai''.

Latvijas ekscentriskais skandālists atklāj savus ambiciozos plānu apvienot visus prokrievisko kaujinieku Ukrainas reģionus un tad piespiest Krieviju tos pievienot valstij.

Viņš pauž ticību, ka Maskava ''patiesībā ātrāk vēlas iegūt šos reģionus'', tomēr to nevarot rietumu sankciju dēļ.

''Krievija beigu beigās pārvarēs visas grūtības un kļūs mazāk atkarīga no Rietumiem, radīs savu neatkarīgo savienību ar Ķīnu un Kazahstānu, bet visi prorietumnieciskie oligarhi tiks izķerti,'' nākotnes perspektīvas izzīmē tumšādainais skandālists.

Kā zināms, 39 gadus vecais Aijo ir dzimis Rēzeknē, bet 2014.gadā pārcēlās uz tikko kā anektēto Krimu. Kopš tā laika viņš klejo pa Ukrainas konflikta teritorijām, mēdzot iegriesties arī Maskavā.

Latvijā viņš izsludināts meklēšanā un te atgriežoties tiks apcietināts.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Viņš nav nemaz tik dumjš, kā varbūt izskatās un arī ļimonovietis, tā arī ir tikai viņa publiskā poza tribīnē. Krievijas pases var izdalīt, ja būs tāds plāns valdībai, bet lai ko sāktu, vajag kādu no malas, kas to valdībai arī ierosina. Putinam arī reitingi stipri krītās un tāds mazs kariņš, nemaz nenāktu par sliktu viņa reputācijai. Putins taču ir Krievjas apvienotājs un arī Lielais Vladimirs -iekarotājs.. Krimu taču dabūja stallī iekša, bet tagad pienākusi kārta arī tam reģionam. Tas melnais Ļeņins neko no sevis un bez Krievijas ziņas nedara, tas gan ir skaidrs, kā āmen baznīcā.. Vēl ir arī reliģiskās lietas un strīdi ar Konstantinopoli, bet ko tad sūtīs karot, vai tos popus un batjuškas, ar krustu un svētāmo biķeri.? Būs vien jāpaļaujās uz tādiem Latvijas pilsoņiem, kāds ir tas Beness Aijo, jo atbildība gandrīz nekāda, bet mēslus viņš tomēr var savārīt pamatīgus..

15.oktobris 2018 Atbildēt

Pērspīlē viena deģenerētga mēsla nozīmi.

18.oktobris 2018 Atbildēt

"Viņš nav nemaz tik dumjš, kā varbūt izskatās "

Tev taisnība, viņš nav tik dumjš. Viņš ir daudz dumjāks.

19.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:06

Jaunākās diskusijas