Bolderājā vīrietis atgriežas mājās un ierauga ko nelāgu

tautaruna.lv 12.okt 2018
 
F64
Nesen mantojumā iegūtā īpašuma Bolderājā saimnieks, kas sācis nama atjaunošanu, kādu dienu atbraucot uz īpašumu, ieraudzīja nelāgu skatu - mājā bija ielauzušies zagļi, vēstīja raidījums "Degpunktā".
Nekas jau te baigi pāri nepalika, visu vērtīgāko nozaga - motorzāģi, zālespļāvēju, kompresoru, pagarinātāju.

“Konstatēju, ka visas mājas durvis bija atmūķētas, tieši atmūķētas, nevis uzlauztas. Visas slēdzenes bija atvērtas ar mūķīzeri. Pabāzu degunu, jo jau sapratu, ka būs jāsauc policija. Es uzreiz sapratu, ka trūkst vairākas lietas, piemēram, zālespļāvēja. Piezvanīju policijai, viņi atbrauca ļoti ātri,” stāsta saimnieks Andrejs.

Policisti noņēmuši pirkstu nospiedumus un savākuši pārējos pierādījumus, kas bija atrodami. Pēc tam Andrejs jau varējis izstaigāt telpas un novērtēt zaudējumu apmērus.

"Nekas jau te baigi pāri nepalika, visu vērtīgāko nozaga - motorzāģi, zālespļāvēju, kompresoru, pagarinātāju. Tās ir tās dārgākās lietas. Tāpat trimmeris, ar akumulatoru darbināmi zāģi, ķerra ar vienu riteni un divas lāpstas. Ā, un vēl čuguna plīti kopā ar tējkannu. Tas, protams, pārsteidza," saka mājas saimnieks.

Notikušo izmeklēs policija.

Avots

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:00

Jaunākās diskusijas