Vīrs atrod sievu un viņas mīļāko mirušus garāžā

tautaruna.lv 11.jūl 2018
 
Pixabay
Kahali Džonsons no Ņuarkas Ņūdžersijā atgriezās mājās, kad garāžā atrada savu sievu un viņas mīļāko, mehāniķi, iedarbinātā mašīnā mirušus. Garāža bija piepildīta ar izplūdes gāzēm kas pāri arī bija novedušas nāvē, raksta “Mirror”.

Varas iestādes apgalvo - 41 gadu vecā Tamika Hārgreiva un 56 gadus vecais mehāniķis bija zaudējuši samaņu pēc tam, kad ieelpojuši izplūdes gāzes. Policija izmeklē notikušo, taču aizdomas par ļaunprātību neizsaka.

Sievietes vīrs uzskata, ka viņa laulātā draudzene pārgulēja ar mehāniķi apmaiņā pret automašīnas labošanu. Džonsons nojauta, ko nelāgu pēc tam, kad atgriežoties mājās, sajutis aizdomīgu smaku.

Sievietes tēvs ir pārsteigts par notikušo, bet viņas māte CBS izteica savas bēdas: “Es nezinu, ko iesākšu bez viņas. Viņa man bija viss, mana pasaule.”

Pāra meita Kališa piemetināja: “Es tikai vēlos atpakaļ savu mammu. Es vēlos, lai viņa ir manā izlaidumā. Viņiem ir kameras, kāpēc nevarēja būt arī dūmu detektora? Mēs būtu varējuši to novērst. Mana mamma aizvien varēja būt dzīva.”

Komentē 3

 
Anonīms
 

Kam interesē, kautkāda pašnāvība ellē ratā kautkādā Ņuijorkā... labāk stāstītu kas notiek pie mums pašiem un kaimiņvalstīs..

11.jūlijs 2018 Atbildēt

Nez,dūmu detektors uz izplūdes gazēm nostrādā?

12.jūlijs 2018 Atbildēt
lol

akla policija ja neredz saistibu starp viru un mirusu milako, laikam tikai mak slinki virtulus rukat

14.jūlijs 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:55

Jaunākās diskusijas