FOTO: "Mūsu rīts sākas ar neizpratni..."; jaunieši Ventspilī izposta pilsētas rotu

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 19.jūn
 
Ventspils Komunālā pārvalde/Facebook
"Šorīt mūsu rīts sākas ar neizpratni un šoku..." pirmdienas rītā sociālajos tīklos rakstīja Ventspils Komunālā pārvalde. Izrādās, vandāļiem "traucējuši" pilsētā izvietotie ziedi.

Lielā prospekta un Brīvības ielas stūrī nogāzta ziedu piramīda, Vidumupītes tiltiņa puķu kastes izpostītas, ziedu stādījumi izmētāti pa gājēju ietves daļu - tāds skats bija novērojams Ventspils pilsētā.

Ventspils Pašvaldības policija atradusi vainīgos "varoņus" un notikuma brīdī arestējusi. "Diemžēl vaininieki izrādījušies vietējie jaunieši, kuri svinot dzimšanas dienu izpaudušies pilsētā. Skumji... par šo darbiņu atbildēs viņu vecāki, samaksājot prāvu naudas summu," norāda Ventspils Komunālā pārvalde.

Bērnu līdz 7 gadu vecumam nevar atstāt vienu bez pieaugušo vai 13 gadu vecumu sasniegušas personas klātbūtnes. Līdz 16 gadu vecumam bērns nakts laikā publiskās vietās bez pieaugušā klātbūtnes nevar uzturēties. Pie administratīvās atbildības un kriminālatbildības bērns var tikt saukts no 14 gadu vecuma.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Tas ir Eropas "Vērtību"sistēmas rezultāts.. pareizāk to neesamības rezultāts... ar geju un lesbiešu propogandu vien nepietiks, bet vardarbīga rakstura multenes nemācīs iejūtību un cieņu pret citu darbu.

19.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:31

Jaunākās diskusijas