Kādam "traucēja" Latvijas karogi, tie norauti; meklē notikušā aculieciniekus

Līga Nestere 17.jūn
 
Siguldas novada pašvaldība
"Rīts sācies ar skumjām ziņām. Naktī uz 16.jūniju norauti trīs Latvijas karogi, ar kuriem par godu Latvijas simtgadei izrotāts tilts pār Gauju," sociālajā vietnē Facebook ziņo Siguldas novada pašvaldība.
Pašvaldība par notikušo vērsīsies Valsts policijā, tiek aicināti notikušā aculieciniekus sazināties ar Pašvaldības policiju pa tālruni 26160288.

Jau ziņots, ka kopš aprīļa beigām tiltu pār Gauju Siguldā rotā 20 sarkanbaltsarkanie karogi un karogiem rotātais tilts kļuvis par vienu no fotografētākajiem objektiem Siguldā. Atzīmējot Latvijas simtgadi, plānots, ka tilts ar karogiem tiks rotāts visa gada garumā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tā ir DEMOKRĀTIJA. PSRS laikos, kad demokrātijas nebija, un kad kāds iedrošinājās ar sarkano karogu dirsu atslaucīt, tad Sibīrija bija klāt kā likta.

17.jūnijs Atbildēt

Vakar jau viens tāds raksts bija..:

«Ļaundari uz tilta pār Gauju norāvuši Latvijas karogus.»

Visu cieņu pašvaladībai, bet tā ir riskanta lieta, tik ilgi turēt nepieskatītus valsts karugus.! Ja mēs dzīvotu Aļaskā un apkārt būtu tikai būnie lāči, tad zinātu kur vainīgos meklēt, bet Latvijā un uz publiskā tilta..? Kaut kāds braucējs paņēma par suvenīru, jo tā manta tomēr labi maksā un pirkt būtu dārgi.. Ir arī sliktākais variants – kādam nepatika un tādēļ norāva. Kas redzēja, arī ir muļķīgs jautājums. Ja redzēja un uzreiz neziņoja, tad tādu nebija, jeb bija līdzdalībnieks, vai arī viņam tā lieta nelikās svarīga. Daudzi jau šo valsti, ne pārāk stipri mīl un protestē arī kā māk, vai nu ar kājām, vai noraujot tās valsts karogus..

17.jūnijs Atbildēt

Nolādētie krievi!!!! Kaut viņi visi nosprāgtu,krievu cūkas!!!!

17.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:29

Jaunākās diskusijas