Krievijā jau piekauti pirmie uz Pasaules kausu sabraukušie fani

tautaruna.lv 14.jūn
 
PA Wire/PA Images/Scanpix
Vēl pat nav oficiāli sācies 2018.gada Pasaules kauss futbolā, kā brutāli piekauti tikuši pirmie no ārvalstīm Krievijā atbraukušie fani.
Viens no cietušajiem guvis smagas galvas, smadzeņu un galvaskausa traumas.

Metro informē, ka varmākas no Krievijas fiziski izrēķinājušies ar diviem homoseksuāliem vīriešiem no Francijas, kā arī kādu britu.

Francūži Sanktpēterburgā lūkojuši ''nostopēt'' taksometru, kad ar viņiem izrēķināties nolēma divi dagestānieši. Viens no cietušajiem guvis smagas galvas, smadzeņu un galvaskausa traumas.

Abi uzbrucēji jau tikuši aizturēti - 25 gadus vecais Ismets Gaidarovs un gadu jaunākais Rasuls Magomedovs.

Tikmēr Maskavā cietis futbola fans no Lielbritānijas, kuram varmākas uzbrukuši brīdī, kad viņš no bankomāta lūkojis izņemt skaidru naudu.

Britam tad uzbrukuši pieci krievi, kuri tad turpat no bankomāta izņēmuši vērā ņemamu summu.

Par šo uzbrukumu norit izmeklēšana.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Varbut snagu vismaz nerakstiet. Futbola fanu starpa eksiste neoficiala vienoshanas, mulkus un vargulus nesit. Ja pats esi kartigi trennets virs tev preti stasies, ne mazak trennets, bet neviss apdirsies vidusskolens. Nu bet cik laupishanas shodien Lielbritanija ir notikushas? Re kur man statistika rada , ka 724 uz sho mikli un diena nav beigusies

14.jūnijs Atbildēt

Re kur jaunakas zinas. No Londonas. Australieshus aptirijushi uz 10000 marcinam. Nu 1000 % , ka krievi vainigi, ka nu bez viniem. Un Putins personigi vadijas ekspropitacijas operaciju. Nu nesmidiniet. Futbola fani nestaiga pa vienam. Un ari pa diviem nestaiga... Kad iet, tad no paris simtiem lidz paris desmitiem tukstoshiem. Atkarigs no kluba un izlases...

14.jūnijs Atbildēt

Tie jau nav futbola fani, bet vienkārši Krievijas pilsoņi, kas nespēj izturēt, ka kaut kādi ārzemnieki vazājas pa viņu izcilo valsti.

14.jūnijs Atbildēt
Eriks Simsons > valds.l.cis

Zhel Sussuritis tautas balsi nerakstas... Tur puisis reali ir bijis trakakajos sektoros. Nu vismaz man ta likas pec vina komentariem. Es pat neko uzrakstit par futbolu nevaru... Mums vinsh ir, un vienlaicigi vina nav. Nu labi es zinu kur ir Vanuatu, bet tikai vini un Fidzi cinas par ieklushanu pasaules chempionata... Stiprakais klubs Okeanija ir no Vanuatu... 15 kartigais chempions un klubs saucas Tafea

14.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:34

Jaunākās diskusijas