Bunkus māte smagi pārdzīvo zaudējumu: Lai katrai mammai būtu tāds dēls

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 8.jūn
 
Dāvis Ūlands, F64 Photo Agency
Daudzus šokēja advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņas Bunkus slepkavība. Kā vēsta Valsts policija, noziegums bija rūpīgi izplānots, sākot ar advokāta ikdienas gaitu novērošanu līdz nozieguma pēdu slēpšanu, sadedzinot automašīnu, kurā pārvietojās slepkavas. Draugi, klienti un darba kolēģi dalās pārdomās par Bunkus gan sociālajos tīklos, gan medijos. Smagāk zaudējumu pārdzīvo advokāta māte Dace.

Iepriekš jau publicējam Daces Bunkus atklāto vēstuli medijiem, kurā viņa pateicas līdzcilvēkiem un Latvijas sabiedrībai par atbalstu grūtajā brīdī. "Vēlos teikt milzīgu paldies Latvijas policistiem un citiem iekšlietu struktūru darbiniekiem, kas šajās dienās netaupa nekādus spēkus, lai notvertu Mārtiņa slepkavas un atklātu nozieguma pasūtītājus. Ne mirkli nešaubos, ka noziegumu izdosies atklāt un nav svarīgi vai tas notiks rīt, pēc nedēļas vai gada. Ja kāds ir pamanījis ko neierastu slepkavības rītā, lūdzu nekavēties un sazināties ar policiju - pat it kā nenozīmīgas detaļas var izrādīties kritiski svarīgas izmeklēšanā," atklātajā vēstulē pauda advokāta māte.

"Viņš ļoti rūpējās par mani"

Žurnāla "Kas Jauns" žurnālistes Inta Mengiša un Ligita Eglīte telefonsarunā ar Daci Bunkus noskaidroja, ka šis brīdis ģimenē ir ļoti smags. Māte smagi pārdzīvo sava dēla zaudējumu. Vēl pirmdien abi sazvanījās, bet trešdien, 30. maijā, viņa uzzināja, ka dēls ir nošauts.

"Mārtiņš bija tāds dēls... Lai katrai mammai tāds būtu. Viņš ļoti rūpējās par mani," ar asarām acīs žurnālistēm teica advokāta māte.

Kā iepriekš vēstīts, vainīgie nav noskaidroti un policija turpina izmeklēšanu. Valsts policija maksātnespējas administratora slepkavības izmeklēšanā no iedzīvotājiem saņēmusi automašīnu video reģistratoru ierakstus un cita veida informāciju. Policija gan nemin, cik daudz iedzīvotāji atsaukušies policijas lūgumam sniegt informāciju, taču likumsargi pateicas par izrādīto aktivitāti un joprojām aicina cilvēkus sniegt jebkāda veida informāciju, tostarp, par sadegušo automašīnu.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Lai katrai mātei būtu TĀDS dēls, ir par Bunkām jāpiedzimst.Citādi, katrai tomēr savs.

8.jūnijs Atbildēt

Katrai mātei jālepojas ar dēlu, ja dēls ir izaudzināts krietns cilvēks, godīgs, uzticams ģimenes tēvs un vīrs. Šis Bunkus izņemot par savu "pakaļu" ne par vienu citu nedoomāja, gāja pāri līķiem, ne par velti simtiem naidīgu un nosodošu komentāru. Labs egoists, sev, varbūt savai māteim, bet ne sabiedrībai. Cilvēks, tikai ņem un atņem, rausējs. Te daudziem būtu par ko aizdomāties!!! Pilna latvija ar š'diem "labiem dēliem" izglītotiem un vienlīdz aprobežotiem, bezdvēseliskiem naudas maisiem!!

8.jūnijs Atbildēt

Tur jau tā lieta.

Atceros Aušvices ārstu, kurš priekš saviem elles eksperimentiem bērniņus dzīvus uzšķērda, bet mājās bija tik gādīgs vīrs un tēvs, ka pat savu kaķi uz rokām nēsāja.Tā veca lieta, ka cilvēka dvēsele iesākumā ir gan elle, gan paradīze, bet paradīze no egoisma par elli allaž pārtop.

Arī Cikatilo bija labs vīrs un tēvs, bet svešus bērnus izvaroja un zvērīgi slepkavoja, un nevienam pat prātā neienāca, ka šis ''klusais un kautrīgais cilvēks'' ir masu slepkava.Pat paša sievai nē. Runājiet tik vēl par ''ģimenes vērtībām''!

8.jūnijs Atbildēt

Visām mātēm savi bērni ir vislabākie. Bet bērniem ir jāiemāca arī morāliskās vērtības. Nauda nevar stāvēt pāri visam!

8.jūnijs Atbildēt

Domāju, vairumā mātes dotu priekšroku ne tik "veiksmīgiem"...kaut kā pazudusi robeža starp godīgu un negodīgu dzīvesveidu. Ka tik nav pieķerts.

8.jūnijs Atbildēt

Karma...

9.jūnijs Atbildēt

Ja KATRAI būtu TĀDS dēls, tad visas mātes būtu BEZ dēliem palikušas.

9.jūnijs Atbildēt

wooooowww! Nu gluži kā Purva bridējā- ...vecajam Jirgensonam tāāds dēls, tāāds dēls...

10.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:37

Jaunākās diskusijas