Uzņēmējs par Bunkus: Viņš mīlēja naudu, par daudz mīlēja

tautaruna.lv, Lelde Veinberga 5.jūn
 
Publicitātes foto
Sociālajos tīklos raisās dažādas diskusijas par nogalinātā advokāta un maksātnespējas administratora Mārtiņa Bunkus lietu. Cilvēki turpina šķetināt, kādi bija Bunkus nodarbošanās paņēmieni un karjeras plāni. Tāpat ar pārdomām dalās tie, kuri Bunkus pazina personīgi.

Uzņēmējs Gundars atceras, kad 2004. gadā iepazinās ar Mārtiņu Bunkus - 24 gadus veco topošo juristu, kurš vēl studēja Latvijas Universitātē. Uzņēmējam bija nepieciešami jurista padoms.

Mārtiņ, Tu neesi biznesmenis, Tu esi advokāts! Tu nedrīksti naudu stādīt augstāk par savu profesionālo darbību!

"Jau pēc pirmās sarunas es sapratu, - jā, tas ir tas, ko vajag! Viņš saprata mani un manas idejas no pusteikuma. Vai tā bija vācu un ASV skolās gūtā pieredze, vai mammas Daces nopelns, vai vienkārši dabas dots ķēriens, - es nezinu, bet labāku un gudrāku juristu es nebiju savā dzīvē saticis!" apgalvo Gundars.

Ekrānšāviņš/Facebook

Vīrietis apgalvo, ka pēc viņa domām advokātam nevajadzēja "līst" maksātnespējas procesa administratoru lietās, taču Bunkus "par daudz mīlējis naudu". "Reiz es viņam, kā 9 gadus vecāks cilvēks, teicu: "Mārtiņ, Tu neesi biznesmenis, Tu esi advokāts! Tu nedrīksti naudu stādīt augstāk par savu profesionālo darbību!" apgalvo Gundars.

Kā iepriekš ziņots, trešdien, 30. jūnijā Aizsaules ielā Rīgā tika nošauts advokāts un maksātnespējas administrators Mārtiņš Bunkus. Vainīgās personas nav noskaidrotas un policija turpina izmeklēšanu.

Bunkusslepkavībai noziedznieki bija rūpīgi sagatavojušies, par ko liecina gan izvēlētā vieta, gan izmantotās automašīnas nodedzināšana, aģentūrai LETA šādu viedokli pauda Rīgas Stradiņa universitātes Juridiskā fakultātes asociētais profesors, bijušais Valsts policijas (VP) priekšnieks Aldis Lieljuksis.

Viņš vērtēja, ka izvēlētā vieta kapu ielokā bijusi izraudzīta labi, jo tuvumā nav videonovērošanas kameru. Arī noziegumā izmantotās automašīnas nodedzināšana veikta, lai iznīcinātu smaržu vai DNS pēdas, skaidroja Lieljuksis.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Jebkuram cilvēkam iedot iespēju tik labi, pelnīt, kam viņš nav morāli gatavs- un viņš iemīlēs naudu vairāk par sevi pašu. Dons Huans teica, ka naudas pārbaudījumu neiztura gandrīz neviens.

5.jūnijs Atbildēt

"Jebkuram cilvēkam iedot iespēju tik labi, pelnīt" .............. to, cik ir iespeejams NOPELNIIT, gan kursh katrs iespeej iztureet :)

5.jūnijs Atbildēt

Kas mīl naudu nav ne labs, ne gudrs. Nauda ir visu nelaimju un posta cēlonis virs zemes. Dievs katram dod pietiekami, lai tas varētu godam šo zemes dzīvi pavadīt. Kam ar to nepietiek, tam jāslēdz līgums ar velnu un elli, bet ar velnu JEBKĀDAS spēlītes ĻOTI slikti beidzas. Bunkusam pietrūka veselā saprāta, lai to apjēgtu, un rezultāts visiem ir zināms.

Labāk ir GODĪGI ielas slaucīt un sūdus mēzt, nekā tiesu sistēmā darboties, kas pēc Bībeles secinājumiem, šā vai tā, tiek kā elles forštadte kvalificēta.

5.jūnijs Atbildēt

tas taisniba : quantum satis ir idealaaaaakais variants - .................. nauda ir KOLOSALAAKAIS INSTRUMENTS .... instruments, un tikai.

Kad nauda kljuust par ko citu, tas ir celjsh uz elli .

5.jūnijs Atbildēt

Un OiKisti arī mīl naudu.

5.jūnijs Atbildēt

MILI VAI NEMILI - DZIVE PIEPRASA NAUDU.

5.jūnijs Atbildēt

"dļinij rubaļ korotkaja žiņz" koka mētelis par miljonu...

5.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas