Kuldīgā vīrietim draud bargs sods par egles aizdedzināšanu

Portāls nra.lv 29.mar
 
F64
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par mantas tīšu iznīcināšanu un bojāšanu jeb Ziemassvētku egles aizdedzināšanu Kuldīgā šā gada sākumā. Kā aizdomās turētais šajā noziegumā ir kāds 1988.gadā dzimis vīrietis, kurš ar šīm darbībām pašvaldībai nodarījis materiālos zaudējumus 3 200 eiro apmērā.
Valsts policija informāciju par notikumu saņēma 1.janvārī ap plkst. 19:20 no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta. Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu un, veicot procesuālās darbības, tika noskaidrota iespējamā vainīgā persona - kāds 1988.gadā dzimis vīrietis, kurš tika aizturēts. Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas izmeklēšanā noskaidroja, ka 1988.gadā dzimušais vīrietis, Kuldīgas iedzīvotājs, Pilsētas laukumā, Kuldīgā, ar degvielu aplējis izrotāto Ziemassvētku egli un aizdedzinājis, nodarot Pašvaldībai materiālo kaitējumu 3 200 eiro apmērā.

Persona savu vainu noziedzīgā nodarījumā atzina un viņam tika piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā, kā arī ir ticis sodīts.

Šis noziegums ir kvalificēts kā sevišķi smags noziedzīgs nodarījums, par kuru ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās. Soda apmēru noteiks tiesa. Valsts policija ir pabeigusi izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevusi to Kuldīgas rajona prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Komentē 1

 
Anonīms
 

man ir trīs egles, varu atdot ziemassvētkos par puscenu 1600 x3 = 5400eur, varu latvijas teritorijā arī piegādāt pie 100% priekšapmaksas :D

29.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:38

Jaunākās diskusijas