Māte nogalina dēlu: Labāk, lai viņš mirst nekā man viņu atņem

Portāls nra.lv 10.mar
 
SWNS.com
Asiņainu slepkavību izdarījusi māte, kurai draudēja atņemt apgādājamā tiesības uz dēlu. Viņa nolēma puisēnu nogalināt.

Kā vēsta "Metro", 44 gadus veco sievieti apsūdz 7 gadus vecā dēlēna nožņaugšanā, jo varasiestādes nolēma pilnu aizbildniecību par zēnu dot sievietes bijušajam vīram un dēla tēvam.

Tagad sieviete tiesā paziņojusi, ka uzskata dēla nogalināšanu par pareizāko soli, jo nav vēlējusies redzēt, ka viņš tiek aizvests.

Nežēlīgo noziegumu māte veikusi pērnā gada septembrī - dienā, kad abi vecāki devās uz tiesu, kura izšķīra zēna aizbildniecību.

Zēnu nogalinātu atrada sievietes draugs, bet māti uz slimnīcu nogādāja ar grieztām brūcēm.

Komentē 3

 
Anonīms
 
...

Tadi ir tie putlera fanatikji, galina pat savus bernus ka tik citiem netiek.

11.marts Atbildēt

Lai izspriestu tiesu, kura ir īstā māte bērnam Zālamans lika bērnu pārcirst uz pusēm un katrai no mātēm attdot savu pusi. viena no sievietēm vaimanādama kliedza: "Atdot to bērnu tai tur sievietei. šis bērns nav mans bērns!" Zālamans piecēlās un teica: "Atdodiet bērnu šai sievietei, jo viņa ir īstā bērna māte. Tās sievietes sejā nepakustējās pat vaibst pārdzīvojot par bērna nāvo!"

Tā Zālamans sprieda tiesu vairāk nekā pirms 3000 gadu.

Bet šodien jau spēkā ir feminisms. Man ir tiesībaqs. Daru ko gribu. Es es mu feministe.

11.marts Atbildēt

Bet Māte tāpat var apciemot dēlu.Un viņa aizmirsa cik daudz naudas viņa iztēreja uz uz dēla un tapec kāda jēga nogalinat dēlu ja viņa šo laiku iztereja audzinot bērnu un maksajot par to, un, ja viņa viņu mīl tad kepc viņa viņu nogalināja.Viņa tak vareja adot to bērnu tēvam un viņa tapat tak varetu apciemot. Un boonus vai tak nav cietums

11.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:28

Jaunākās diskusijas