Policija apcietina 11 gadus vecu meitenīti! Kāpēc tā izturas pret mazu bērnu?

Portāls nra.lv 17.feb
 
Ilustratīvs attēls
Dienu pēc traģiskās apšaudes skolā Floridā, 11 gadus veca meitene savas skolas direktora kabinetā atstājusi draudu vēstuli.

Kā ziņo WPLG-TV, novērošanas kamerās fiksēts kā mazā meitene zem savas skolas turpat Floridas štatā direktores kabineta durvīm ieslidina vēstuli.

Vēstules saturs bijis baiss - bērns solījis nošaut skolēnus un skolotājus. ''Es uz skolu paņemšu pistoli un nošaušu visus šos neglītos bērnus un skolotājus, kuce. Es pistoli paņemšu 16.februārī. Gatavojies, kuce,'' rakstīts vēstulē.

Meitene tagad apgalvojot, ka viņu sarakstīt vēstuli piespiedis kāds skolasbiedrs.

Saistībā ar notikušo notiek izmeklēšana.

Komentē 4

 
Anonīms
 

tak tā pasaule laikam iet uz galu ....

17.februāris Atbildēt

anglija iebrauceju bernus skolaa (kas saankas no 4 gadu vecuma) citi berni maaca ka skolotajai jasaka- majas vecaaski vinus sitot, tad vini tiks pie daudz dazhadam rotallietaam, playstation, velosipeeda utt.... nu un taa arii siikie paruupeejas lai vecakiem kas neko nav sliktu izdarijushi atnemtu bernus.... ir ari stulbi berni, kurus var taa ietekmeet...

17.februāris Atbildēt
Iveta Gabre > kaspars.namsons

Ko Tu tur muldies kā pa ķešu?

18.februāris Atbildēt

Diemžēl, bet iet gan uz galu, kaut kādā ziņā, daudzas pazīmes par to liecina... Tāpēc cilvēkiem kuri nevēlas būt ierauti šai bezdievības atvarā ir laiks nākt pie Dieva, jo pasaule izvēlas ļaunumu pa lelam un tas to arī aprij...

18.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:51

Jaunākās diskusijas