Spēļu zālē Purvciemā sēdošais tēvs sākumā neatzinās, ka tas ir viņa dēls, kurš salst pie durvīm

Portāls nra.lv 11.jan
 
pixabay.com
"Kārtējais šokējošais gadījums, kad uz ielas Rīgā viens vairāk nekā stundu atrodas 4-5 gadus vecs bērns," ierakstu "facebook" iesāk pazudušu cilvēku meklētāji organizācija Bezvēsts.lv.

Kā iepriekš ziņots, aculieciniece Rīgā palīdzēja mazam zēnam, kurš pie spēļu zāles sala un gaidīja tēvu. Bezvēsts atklāj šokējošas notikušā detaļas.

"Kārtējo reizi Facebook dzīlēs nākas lasīt, ka Purvciemā pie kādas spēļu zāles trešdien vakarā ap 20.00 garāmgājēja pamanījusi vienu ilgstoši stāvam 4-5 gadus vecu puisīti. Garāmgājēja devusies uz veikalu iepirkties, kad bērnu redzējusi pirmo reizi un nodomājusi, ka visticamāk vecāki ir turpat blakus. Iznākot pēc iepirkšanās no veikala, mazais puika turpat vēl stāvējis un bijis viens.

Sarunā ar bērnu noskaidrots, ka bērna tētis atrodas spēļu zālē un bērns tur stāv jau ilgi - pēc viņa teiktā jau stundu - protams, bērns nezina, cik ir stunda, bet arī 10-15 minūtes, kamēr līdzjūtīgā sieviete iepirkās veikalā, ir daudz un bērnu šādā vecumā tumsā un aukstumā atstāt uz ielas ir vairāk kā nepieļaujami. Garāmgājēja izsaukusi policiju. Kad policija atbrauca un pārbaudīja spēļu zāli, bērna tēvs tiešām atradās laimētavā un cerams, ka vismaz bija laimīgi pavadījis laiku un laimīgi paspēlējis.

Visvairāk izbrīna tas, ka pēc garāmgājējas vārdiem, kad policijas darbinieki bez bērna iegāja spēļu zālē un jautāja, kurš ir bērna tēvs, neviens no klātesošajiem neatzinās. Tikai pēc tam, kad policijas darbinieki spēļu zālē ieveda bērnu un bērns tieši parādīja uz tēti, laimētavas klients atzinās, ka ir bērna tēvs.

Mums ir patiess prieks, ka ir cilvēki, kas nebija vienaldzīgi, pamanīja mazo puiku un sazinājās ar policiju. Sirsnīgs paldies viņai par to. Šādos brīžos tiešām rodas jautājums - vai kaut kāda spēļu zāle ir svarīgāka par mazo bērnu, kas savos 4-5 gados var izdomāt doties savās gaitā, atkal aizbraukt nezināmā virzienā (sabiedriskā transporta pietura ir turpat blakus un transports iet uz Mežciemu, Purvciemu-3 un citos virzienos, kur blakus ir arī meži) vai vienkārši aiziet ar kādu pieaugušo un kļūt par noziedzīga nodarījuma upuri.

KAM ir jānotiek, lai vecāki par to aizdomātos un bērns būtu svarīgākais viņu dzīvē? Bērns un bērna dzīvība ir trauslākais un svarīgākais, kas jums vecāki dots. Tā ir lielākā atbildība, kas jums uzticēta.

Diemžēl bērna tēvs un bērns devās līdzi policijai un ar ko stāsts ir beidzies uzzināsim rīt. Protams, cilvēcīgi mēs gribam cerēt, ka viss pārējais liecina par to, ka bērns var palikt ģimenē un ka tā bija kļūda, kas nekad vairs neatkārtosies. Sargāsim savus mīļos!" aicina organizācija.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Kāda atbildiba būs tēvam ?

11.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:53

Jaunākās diskusijas