Kas notika ar policisti, kuru Jūrmalā pieķēra neveiklā brīdī?

Portāls nra.lv 15.nov 2017
 
Ekrānšāviņš
Iepriekš ziņojām, ka aculiecinieks novērojis nepatīkamu skatu - policiste pie auto stūres runā pa telefonu. Raidījums "Bez Tabu" noskaidrojis, vai notikusi pārbaude par policistes rīcību un pieņemti attiecīgi mēri.

Runāt pa mobilo tālruni, ko pie stūres braucot ar likumu darīt ir liegts, sieivete pārstāj, kad ierauga, ka tiek filmēta. Video uzņemts oktobrī.

”Es to auto pamanīju jau pa gabalu, jo tā vadītājs nevarēja nobraukt taisni. Piebraucot blakus sapratu, ka pie tā vainīga runāšana pa telefonu,” raidījuma atklāj Gints.

Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica "Bez Tabu" pastāsta, ka par šo video likumsargus sabiedrība informējusi uzreiz pēc tā parādīšanās. Tika informēts Jūrmalas iecirkņa priekšnieks un jau tajā pašā dienā tika noskaidrots, ka tā ir Valsts policijas darbiniece un pieņemts paskaidrojums.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nu ne siyda nesapratu no rakstītā, kas tad īsti ar to pļapīgo policisti notika...

Nafig tad vispār kaut kas jāraksta, ja neko prātīgu nepasaka?!

16.novembris 2017 Atbildēt

Nekas nenotika un nenotiks, ja buutu tad jau sen butu noticis, taa ir standarta proceduura panemt paskaidrojumu un aizmirst incidentu... bet joks taads ka no parastiem autovaditajiem neviens paskaidrojumu nepienemtu, uzreiz sods... taada mums policija... ar iespaidigu imunitaati.

18.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:44

Jaunākās diskusijas